شیائومی توانست در ۳ ماه آغازین سال ۲۰۱۶ ۱۴.۸ میلیون دستگاه موبایل بفروشد

0
شیائومی

شرکت های چینی فعال در ساخت گوشی های هوشمند زیاد هستند ، اما اگر بخواهیم درخشان ترین این شرکت ها را انتخاب کنیم قطعا انتخاب اول هواوی و انتخاب دوم ما شیائومی خواهد بود ، از موفقیت روز افزون هواوی که نیازی نیست بگوییم چون حتما در جریان آن هستید ، هواوی به تازگی با رونمایی از پرچمداران امسالش و یا P9 و P9 Plus موفقیتش را به سطح بعدی برده است و برای اولین بار پرچمدارانش را در بازار آمریکا عرضه خواهد کرد.

شرکت شیائومی نیز آینده ی درخشانی را پیش روی خود دارد ، این شرکت به سرعت پیشرفت کرده و امسال با معرفی Mi5 توانست در صدر جدول سریعترین گوشی های ۲۰۱۶ قرار بگیرد حتی بالاتر از ال جی جی ۵ و سامسونگ گلکسی اس ۷.

شرکت شیائومی پرچمدار خود را در بازار آمریکا عرضه نکرده است ولی با وجود این مساله و تاثیری که بر روی میزان فروش گوشی های این شرکت چینی می گذارد ،شیائومی توانسته است تا تعداد ۱۴.۸ میلیون دستگاه گوشی هوشمند را در سرتاسر جهان و فقط در بازه ی سه ماهه ی ابتدایی سال ۲۰۱۶ به فروش برساند که واقعا امیدوار کننده است.

این تخمین توسط کارشناسان موسسه یIHS انجام گرفته است و نکته ی جالب توجهی که موسسه ی IHS در باره ی فروش شیائومی بیان می کند این است که شیائومی Mi5 گرچه با استقبال زیادی روبرو شد اما شرکت سازنده نتوانست تا به میزان تقاضا عرضه ی خود را تنظیم نماید که این عمل منجر به نایابی این گوشی در بازارها گردیده است و به گفته ی کارشناسان IHS در صورتی که شیائومی تخمین دقیق تری از میزان تقاضای احتمالی زده بود رقم فروش این شرکت چینی در ۳ ماهه ی ابتدایی سال ۲۰۱۶ به ۲۲ میلیون دستگاه می رسید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.