تخفیف هایتان را از اپلیکیشن اندرویدی ” تخفیفان ” بیابید .

0
تخفیفان

چه کسی از تخفیف بدش می آید؟همه ی ما به دنبال انجام خرید هایی با قیمت کمتر هستیم،اگر بتوانیم خرید خود را اینترنتی و از طریق تلفن هوشمند خود انجام دهیم که فرایند خرید خیلی جالب تر هم خواهد شد.

اپلیکیشن اندرویدی تخفیفان

تخفیفان

راستش را بخواهید دولوپر های کشورمان پاسخی را برای این مساله در نظر گرفته اند،نرم افزار “تخفیفان” نتیجه ی تفکر و هوشمندی دولوپرهای ایرانی است که در ادامه شما را با آن آشنا می کنیم.

تخفیفان

نرم افزار تخفیفان شما را با همه ی اجناسی که در حالت تخفیف به فروش می رسند آشنا میکند،هر آنچه که فکرش را بکنید،می توانید درباره ی اجناس مورد نظرتان اطلاعات کسب کنید و در نهایت از طریق خود این نرم افزار خرید خود را انجام دهید.

رابط کاربری بسیار ساده اپلیکیشن تخفیفان

محیط کاربری تخفیفان بسیار روان و سریع عکس العمل نشان می دهد و از استفاده از آن لذت خواهید برد،طراحی نرم افزار موزون و با استفاده از فونت و نیز رنگهایی شاد و زنده انجام گرفته است که تجربه ی خوبی را در مدت استفاده ی کوتاه از آن کسب کردیم.

تخقیقان

در صفحه ی اصلی تخفیفان دو زیر شاخه ی آخرین ها و ویژه ها وجود دارند که اجناس و موارد تخفیف خورده را به شما نمایش خواهند داد و در قسمت آخرین ها می توانید کالاها را از لحاظ نوع دسته بندی نمایید و سریعتر به هدف خود برسید،قبل از اینکه بتوانید با استفاده از این نرم افزار اقدام به خرید نمایید باید یک حساب کاربری باز نمایید که برای این منظور دو راه پیش روی خود دارید:۱- آنکه به طور مستقیم و از طریق خود نرم افزار حسابی کاربری باز نمایید۲-می توانید از طریق Gmail و با سرعت بالا حسابی کاربری بر روی تخفیفان ایجاد نمایید.

تخقیقان

پس از آنکه حساب کاربری خود را باز کردید می توانید اقدام به خرید نمایید،در این نرم افزار ابزار هایی از قبیل “دسته بندی” ، جستجو برای سهولت دسترسی کاربر به کالای مورد نظرش تعبیه شده علاوه بر این نرم افزار می تواند با استفاده از موقعیت مکانی شما اجناس تخفیف خورده ای را به شما نشان دهند که فروشگاهی در نزدیکی موقعیت جغرافیایی شما اقدام به فروشش می نماید.

تخقیقان

بعد از آنکه محصول مورد نظر خود را یافتید با لمس آیتم مورد نظر نرم افزار اطلاعاتی تکمیلی از جمله:توضیحات،عکسها،قیمت قبل از تخفیف و قیمت فعلی،درصد تخفیف و زمان انقضای تخفیف،شرایط فروش و آدرس و اطلاعات تماس فروشگاه مورد نظر به شما نشان می دهد،علاوه بر این ابزاری ایجاد گردیده تا موارد مشابه با انتخاب شما را به شما معرفی کند،هر لحظه که حس کردید کالایی دیده اید که ممکن است برای دوستتان جالب باشد می توانید آنرا با آیتم به اشتذاک گذاری به دوستان خود معرفی نمایید.

تخقیقان

پس از اینکه به گزینه ی نهایی خود رسیدید با اشاره بر روی آیتم خرید می توانید کار را تمام کنید،پس از چند قدم سریع و کوتاه(انتخاب کالا،ویرایش سبد خرید،انتخاب نحوه ی پرداخت و نیز نحوه ی ارسال کالا و نهایتا نشان دادن فاکتور نهایی)می توانید آنچه که می خواهید را بخرید،گفتنی است که به منظور پرداخت وجه کالا میتوانید از پرداخت اینترنتی،واریز به کارت بانکی و یا اعتبار تخفیفانی استفاده نمایید(اعتبار تخفیفانی از طریق بانکهای عضو شتاب به سادگی خریده می شود).

تخقیقان

مطمعنا همه ی ما به دنبال خرید کالا هایی هستیم که در کنار کیفیت قیمت مناسبی نیز داشته باشند و با به کارگیری نرم افزار تخفیفان به بزرگترین دیتابیس کالاهای تخفیف خورده ی کشور وارد می شوید.

bazar

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.