عضویت در کانال تلگرام زوم تک

عرضه مرسدس سری G برای ایالات متحده تایید شد

۰

در ماه مه،  اولین عکس ها از طراحی مرسدس بنز SUV سری G منتشر شد. در آن زمان که مشخصات و عکس هایی از این خودرو درز کرده بود مشخص نبود که آیا این خودرو در ایالات متحده عرضه خواهد شد یا خیر. به هر حال پس از گذشت چندین ماه این موضوع روشن شد و نسخه ی جدید از سری G مرسدس بنز در ایالات متحده هم عرضه خواهد شد. خودروی ورودی به ایالات متحده  G550 سال ۲۰۱۶ خواهد بود. قیمت هایی هم از این وسیله نقلیه موجود است که این خودرو از ۱۲۰.۸۲۵ شروع خواهد شد برابر با ۳۵۰ میلیون تومان البته نسخه ی تکاملی آن ۹۲۵ دلار گران تر از نسخه ی اصلی خواهد بود.

عرضه مرسدس سری G برای ایالات متحده تایید شد

قدرت مدل پایه آن ۴۱۶ اسب بخار است . این خودرو با موتور جدید V8 با حجم ۴.۰ لیتر توئین توربو آمده است و ۴۵۰ فوت هم گشتاور تولیدی این خودرو است. این بدان معنی است که این خودرو جدید کوچک دارای قدرت بیشتری نسبت به مدل قدیمی تر خود است که ۵.۵ لیتر V8 بود. این خودرو هم دارای همان چهار چرخ متحرک ثابت میباشد . در این خودرو هم همانند دیگر مدل های آن حالت های رانندگی کامفورت یا داخل شهری و اسپورت موجود میباشد که بنا به نیاز شما قابل انتخاب است.

دیگر خودرو سری G ، نسخه G63 AMG میباشد که شروع قیمت آن از ۱۴۰.۸۲۵ دلار (۴۲۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان ) است. ویژگی های این خودرو یک موتور توئین توربو است که V8 و ۵.۵ لیتری میباشد. حداکثر خروجی آن ۵۶۳ اسب بخار و ۵۶۰ فوت گشتاور برآورد شده است. ورژن تکاملی ان با نام G65 ، موتور توئین توربو V12 دارد و ۶۲۱ اسب بخار و همچنین ۷۳۸ فوت گشتاور ، خروجی های آن میباشد. قیمت این مدل ۲۲۰.۸۲۵ دلار میباشد بله درست خواندید دقیقا ۱۰۰.۰۰۰ دلار از مدل پایه خود بیشتر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.