بهترین هدفون ها در سال ۲۰۱۵

2

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که علاقه به گوش دادن به موسیقی در هنگام ورزش،پیاده روی و یا کار دارید حتما می دانید که انتخاب یک هدفون مناسب بسیار حیاتی است. هدفون ها انواع مختلفی دارند و هر یک کارایی خاصی دارند و هر شخصی باید متناسب با نیازش هدفونی مناسب انتخاب کند.در زیر به بررسی چند عدد از بهترین هدفون ها می پردازیم. 

بهترین صدا در میان هدفون هایی با قیمت زیر ۲۰۰$

 

55

 بهترین صدا را در میان هدفون هایی با قیمتی حدود ۲۰۰$  هدفون Audio technica  را دارد این هدفون با قیمتی حدود ۱۶۰ تا ۱۷۰ دلار می تواند بهترین انتخاب شما در میان هدفون هایی با  این رده ی قیمتی باشد این هدفون نسبت به نسخه ی قدیمی اش بهبود فراوانی یافته است واکنون شما می توانید صدا ها را شفاف تر وبهتر از گذشته با این هدفون گوش دهید. تنها کافی است که این هدفون را بر روی گوشی خود قرار دهید تا از شنیدن موسیقی لذت ببرید.  

بتهرین هدفون بیسیم

 

57

 

 

هدفون Beats studio wireless مسلما با قیمت ۳۸۰ دلاری اش  ارزان قیمت نیست. هدفون های شرکت best همیشه به عنوان هدفون هایی گران قیمت و البته با کیفیت شناخته می شوند. در این هدفون هم این قیمت بالا بیهوده نیست و شما در مقابل پرداخت این هزینه می توانید به بهترین حس گوش دادن به موسیقی دست پیدا کنید. این هدفون می تواند صدا ها را بدون هیچ گونه لطمه ای دریافت و پخش کند.

بهترین هدفون با قابلیت حذف سر وصدا های اضافه 

 

5557

هدفون bose quiet comfort25 برگ برنده امسال شرکت Bose است این هدفون با قیمت ۳۰۰ دلاری اش توانست بهترین هدفون با قابلیت حذف سر و صدا های اضافه بشود البته سال ۲۰۱۵ همچنان ادامه دارد ولی به هر حال این هدفون توانسته تا کنون این شرکت را به جایگاهی بالاتر برساند و سبب رشد چشم گیر این شرکت شود.

بهترین و در عین حال ارزان ترین هدفون

59

اگر شما به دنبال هدفونی هستید که تنها کار شما را راه بیاندازد و یا توان پرداخت قیمت های نوجومی هدفون های دیگر را ندارید panasonic ergo انتخابی بسیار مناسب است این هدفون با قیمتی حدود ۱۰ دلار بهترین و ارزان ترین هدفون در سال ۲۰۱۵ تا به این لحظه می باشد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.