پرداخت وام از طریق بیت کوین در یک بانک آلمانی!

۰

کشور آلمان برای برطرف کردن مشکلات مالی یک سیستم جهانی برای پرداخت وام ایجاد کرده است. این شرایط به دلیل وجود بیت کوین با سرعت بالایی انجام می گیرد و راه گشا می باشد. شرکت بزرگ بیت باند که یک شرکت فعال در آلمان است نام یک بانک آلمانی که از ارز های رمزگذاری شده مانند بیت کوین استفاده کرده و وام هایی را به صورت بین المللی در اختیار دیگران که نیاز دارند قرار می دهد.

این شرکت آلمانی با به کارگیری شبکه‌ ی بیت کوین , سعی دارد محدودیت‌ ها و مشکلات سیستم جهانی را بر طرف کرده و پول را به صورت راحت تر تبادل کرده و انتقال پول را آسان تر کند. در طی مصاحبه ای که با مدیر عامل این بانک انجام شد , بسیاری از اهداف و ویژگی های این موسسه مشخص گردید , رودوسلاو آلبرشت در سخنان خود گفت: انتقال پول به صورت سنتی , کاری سخت و پر هزینه است. در این روش صرافی ها هزینه های زیادی را به جیب زده و سود های قابل توجهی را از این طریق به دست می آورند.

وام

علاوه بر این ها مدت زمانی که روش سنتی برای انتقال پول نیاز دارد بسیار زیاد و حدود چند روز است. با ظهور بیت کوین , می توان بدون توجه و در نظر گرفتن موقعیت مکانی و زمانی پرداخت های خود را انجام داد , تنها چیزی که در این میان نیاز می باشد , حضور اینترنت است , با استفاده از بیت‌ باند با کارمزدی پایین و سرعتی بالا و بدون پرداخت هزینه های اضافی می توانید مبالغ را جا به جا کنید.

افرادی که از وام این بانک استفاده می کنند , به محض دریافت وام , می توانند آن را به ارز رایج کشور خود تبدیل کرده و از خسارات و ضرر و زیان هایی که ممکن است به دلیل نوسان ارز های رمزگذاری شده با آن‌ ها رو به رو شوند , جلوگیری کنند. استفاده از بیت کوین به عنوان یک ارز در سطح بین الملل , کاری جدید است که این شرکت آلمانی امیدوار است موفقیت آمیز باشد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  
تاپ ترین ها حتما ببینید!