طراحی سایت اینتن

معرفی خودروی 5000 اسب بخاری در دبی صورت خواهد گرفت

0
معرفی خودروی 5000 اسب بخاری در دبی صورت خواهد گرفت
به این پست امتیاز دهید

در سال جاری، در نمایشگاه خودروی دبی 2017، شاهد معرفی یک خودروی 5000 اسب بخاری با نام Devel 16 خواهیم بود که دارای مشخصات فنی فوق العاده ای می باشد. این خودروی فوق العاده قدرتمند، یکی از محصولات یک کمپانی امارتی می باشد که برای اولین بار در سال 2013 رونمایی شد و در آن زمان امکان حرکت کردن را نداشت ولی امسال این خود روی پر قدرت دارای یک موتور 16 سیلندر وی شکل با 4 توربو شارژ می باشد که بر اساس ادعای این کمپانی می تواند به سرعت های بالای 480 کیلیومتر بر ساعت نیز برسد.

در سال 2013 بیشتر کمپانی ها این خودرو را به صورت یک خودروی نمایشی می دانستند که قابلیت حرکت کردن ندارد اما امسال این کمپانی اماراتی ادعا کرده است که این خودرو قابلیت رانندگی و حرکت کردن نیز دارد و با استفاده از یک موتور 16 سیلندر وی شکل به همراه یک چهار توربو شارژ می تواند تا 5000 اسب بخار قدرت تولید نماید. روسای این کمپانی اماراتی اعلام کرده اند که برای تولید این خودرو از یک کمپانی ایتالیایی به نام Manifattura Automobili Torino کمک گرفته است و از سوابق این کمپانی می توان به تولید یک خودروی سوپر اسپرت به نام SCG 003 و IntensaEmozione اشاره کرد.

بر اساس ادعاهایی که کارمندان این کمپانی داشته اند، رانندگی با Devel 16 بسیار راحت می باشد و تمامی قابلیت های یک ابر خودرو را دارا می باشد و بر اساس شایعات منتشر شده، این خودرو می تواند با سرعتی بیش از 480 کیلومتر، از مکلارن P1 نیز پیشی بگیرد. موتور 16 سیلندر این خودرو توسط شرکت Steve Morris Engines ساخته شده است که یکی از بهترین تولید کننده های موتور خودروهای درگ می باشد و در اولین تست درگ این خودرو که توسط کمپانی داینو صورت پذیرفته، توانسته است قدرت 4500 اسب بخاری Devel 16 رادر دور موتور 6900 تایید کند.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.