طراحی سایت اینتن

لپ تاپ ارزان قیمت با صفحه نمایش لمسی و ویندوز ۸

۰
Asus Vivobook X202E

Asus Vivobook X202E

لپ تاپ ارزان قیمت با صفحه نمایش لمسی و ویندوز ۸ با برترین برند ۲۰۱۲ ایسوس یکی از برترین برند های لب تاپ در جهان است به گزارش گروه علم و فناوری زوم تک ایسوس لب تاپی با برترین کیفیت را با قیمت ارزان به بازار ارائه می نماید.

نقاط قوت : لپ تاپ Asus Vivobook X202E نسبت به ویندوز۸ و صفحه نمایش لمسی اش بسیار ارزان است  و همانند یک سیستم high-end یعنی سیستمی با حد اکثر کیفیت به نظر می رسد و همینطور نیز احساس می شود.

نقاط ضعف : در این لپ تاپ ها از یک مدل قدیمی تر و کم سرعت تر CPU استفاده شده است , طول عمرباتری این لپ تاپ ها زیاد تاثیر گذار نیست و ضعیف عمل می کند و سطح تاچ پد ( موس لمسی ) بزرگش به صورت فلسی یا دانه دانه است.

Asus Vivobook X202E

Asus Vivobook X202E

در کل یافتن لپ تاپی با این امکانات و با قیمت زیر ۶۰۰ دلار بسیار عالی است اما باید توجه کرد که مدل X202E لپ تاپ های Asus نیازمند کمی سازش و مدارا با عملکرد سیستم و عمر باتری است.
قیمت این لپ تاپ ها ازهنگام ورود به دنیای لپ تاپ های لمسی با ویندوز۸ از اولین قیمت آن که بیش از ۱۶۰۰ دلار در پاییز سال ۲۰۱۲ بوده , با کاهش رو به رو بوده است. قیمت یک لپ تاپ Asus Vivobook X202E با مانیتور ۱۱ اینچی ۵۴۹ دلار است ( در اصل قیمت آن ۵۹۹ دلار است اما به طور گسترده ۵۰ دلار ارزان تر در بازار یافت می شود )

مترجم آیلار مهرنصب[divider]

نسخه نهایی ویندوز 8

نسخه نهایی ویندوز ۸

نسخه نهایی ویندوز 8.1

نسخه نهایی ویندوز ۸.۱

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.