طراحی سایت اینتن

شرکت Seagate هارد ۵۰۰ گیگابایتی برای تبلت ساخته است

۰
Seagate launches 500GB hard

Seagate launches 500GB hard

شرکت Seagate در روز دوشنبه هفته گذشته هارد درایو ۵۰۰ گیگا بایتی برای تبلت ها طراحی کرده است شرکت سازنده این هارد درایو اعلام کرد که تمامی شرکت های رقیب تبلت حافظه های ۶۰ گیگابایتی برای تبلت ها طراحی کرده اند که طراحی هارد ۵۰۰ گیگا بایتی در حقیقت یک تحول بسیار شگرف در صنعت تبلت می باشد.

این هارد درایو به ابعاد  ۲.۵ اینچی و بسیار نازک است و وزن آن ۳.۳ اونس است. ظرفیت  ۵۰۰GB  قادر است  ۱۰۰،۰۰۰ عکس و ۱۲۵،۰۰۰ آهنگ را در خود ذخیره نماید.  ایتیو لوزو مدیر عامل شرکت Seagate، گفت که این شرکت امیدوار است که هارد دیسک های آینده ی این شرکت نازکتر از این نمونه خواهد شد حتی در آینده نمونه های قابل حملی را برای اتصال به موبایل ها و تبلت ها ارائه خواهد نمود.[divider]

Seagate launches 500GB hard

برای حمل آسان تبلت ها این شرکت بر آن است تا هارد درایو های فلش مانند برای تبلت بسازند . اغلب کامپیوتر های خانگی رقیب سر سخت برای تبلت ها و لب تاپ ها است این شرکت با افزایش ظرفیت ذخیره سازی بر آن است تا رقیبی سرسخت برای کامپیوتر های خانگی ایجاد نماید. در آینده منتظر تبلت هایی با ظرفیت ذخیره سازی بسیار باشید. به نظر شما این تبلت ها می تونند جای کامپیوتر های خانگی رو بگیرند؟

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.