عضویت در کانال تلگرام زوم تک

سه کمپانی توشبیا، وایو و فوجیتسو ادغام میشوند

۰

به تازگی گزارشای منتشر شده  که خبر از ادغام سه کمپانی بزرگ در زمینه تولید رایانه های رومیزی و لپتاپ را عنوان میکند. در واقع در این گزارش بر اساس شایعات عنوان شده است که سه برند ژاپنی توشیبا، وایو و فوجیتسو در ماه جاری توافق نامه ای را به این منظور امضا خواهند کرد.

در ادامه ی این گزارش عنوان شده که در ماه آوریل ۲۰۱۶ این سه کمپانی مطرح دنیای رایانه ها با یکدیگر ادغام خواهند شد و کمپانی کاملا جدیدی را تاسیس خواهند کرد.

گفته میشود که پس از ادغام شدن این سه کمپانی، تنها نام وایو بر آن نهاده شود. کمپانی وایو، در واقع یکی از زیر شاخه های سونی به شمار میاید. این کمپانی با برند وایو در زمینه تولید رایانه های قابل حمل فعالیت داشت که البته با نتایج بد مالی رو به شد و سونی تصمیم گرفت تا این بخش را به یک شرکت ژاپنی بفروشد.

هر یک از این شرکت ها، در زمان ادغام شدن تقریبا ۳۰ درصد روی کمپانی تازه تاسیس سرمایه گذاری خواهند کرد و هنگامی که شرکت جدید شروع به کار کند، ۳۰ درصد از بازار رایانه ها را در اختیار خواهند گرفت به قدرت بلا منازع در کشور ژاپن تبدیل میشود.

با ادغام شدن این سه کمپانی، انتظار میرود در سال ۲۰۱۶ شاهد عرضه لپتاپ ها و رایانه های رومیزی بسیار قدرتمندی باشیم که بازار جهانی را به چالش خواهند کشید.

منبع: winbeta

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.