طراحی سایت اینتن

راهور ۱۴۱ | نقشه ترافیکی ۱۴۱

۰

راهور ۱۴۱ یکی از بهترین سایت های کاربردی برای رانندگان به شمار می رود ، پس از راهور ۱۲۰ یکی از سایت های بسیار کاربردی برای رانندگان برای اطلاع از وضعیت ترافیکی جاده های کشور استفاده از وب سایت راهور ۱۴۱ است. در وب سایت راهور ۱۴۱ شما می توانید از آخرین وضعیت راه های کشور باخبر شوید و نقشه های ترافیکی مسیر های مختلف را مشاهده نمایید.

همه چیز در باره راهور ۱۴۱

اخبار و اطلاعیه های راهور ۱۴۱ در صفحه نخست این وب سایت به نمایش در می آید ، شما می توانید تمامی محدودیت های ترافیکی در جاده های ایران را در این بخش از وب سایت راهور ۱۴۱ بدست آورید برای اطلاعات بیشتر از وضعیت راه های کشور می توانید از صفحه زیر دیدن نمایید :

http://www.141.ir/sitepages/news.aspx

مسیر یابی در سایت راهور ۱۴۱

یکی از بخش های بسیار کاربردی در وب سایت راهور ۱۴۱ بخشی برای مسیر یابی رانندگان برای سفر های بین شهری خود است ، در این بخش از وب سایت راهور ۱۴۱ شما می توانید بهترین مسیر های جاده ای را برای مسافرت خود بیارید. برای مسیر یابی به آدرس اینترنتی زیر مراجعه نمایید :

http://www.141.ir/SitePages/Routing.aspx

مشاهده دوربین های ترافیکی کریدور های اصلی راهور ۱۴۱

اگر می خواهید مسیر های جاده ای را توسط دوربین های نظارتی مشاهده کنید براحتی می توانید در بحش کریدور های اصلی وب سایت راهور ۱۴۱ تصاویر دوربین های نظارتی راهور ۱۴۱ را از لینک زیر دنبال کنید ، برای دیدن تصاویر دوربین های نظارتی در کریدور های اصلی روی لینک زیر کلیک نمایید :

http://www.141.ir/SitePages/ShowCooridorInfo.aspx

نقشه ترافیک استان ها

یکی دیگر از بخش های کاربردی وب سایت راهور ۱۴۱ نقشه ترافیکی استان ها است شما با استفاده از این بخش از وب سایت می توانید نقشه های ترافیکی استان ها را مشاهده نمایید. تمامی استان های کشور در این بخش ا ز وب سایت بروز رسانی می گردند و نقشه های ترافیکی شان هر لحظه در این وب سایت آپدیت و بروز است. برای مشاهده نقشه ترافیکی استان ها به لینک زیر مراجعه نمایید.

http://www.141.ir/SitePages/WayOnlineTraffic.aspx

نقشه ترافیک برخط در سامانه راهور ۱۴۱

یکی دیگر از بخش های بسیار کاربردی وب سایت راهور ۱۴۱ بخش نقشه ترافیک برخط این وب سایت است ، در این بخش شما می توانید نقشه ترافیک برخط یعنی نقشه ترافیک لحظه ای استان های کشور را بصورت انلاین مشاهده نمایید. برای مشاهده نقشه ترافیک لحظه ای در سامانه راهور ۱۴۱ می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید :

http://www.141.ir/SitePages/ProvinciaLTraffics.aspx

مقالات مرتبط :

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.