طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

استقبال بسیار زیاد افراد از پیش فروش اینترنتی ایران خودرو

۰

پیش فروش اینترنتی ایران خودرو | همانطور که از خبرها مستحضر هستید، گروه خودروسازی ایران خودرو روز گذشته مورخ ۳ مهر ۱۳۹۷ پیش فروش اینترنتی خود را آغاز نمود و با استقبال بسیار خوب افراد روبرو شد. این پیش فروش اینترنتی در راستای تقسیم عادلانه ی وسایل نقلیه میان هموطنان برگزار شده است و مدتی قبل گروه خودروسازی سایپا نیز چنین پیش فروشی را تدارک دیده بود.

پیش فروش اینترنتی ایران خودرو

در اولین روز ثبت‌ نام در طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو به افرادی اختصاص داشت که عدد سمت راست کد ملی این افراد با عدد ۱ به پایان می‌ رسید. از ساعت ۱۰ صبح دیروز تا ساعت ۱۴ همان روز، تعداد ۸۷۷۲ نفر توانستند برای ثبت در این سایت اقدام نمایند. اکنون با این میزان ثبت‌ نام، این سوال مطرح می گردد که برای الباقی اعداد کد ملی چه مقدار ظرفیتی تعیین شده است؟

پیش فروش اینترنتی ایران خودرو

برای اشخاصی که کد ملی آن‌ ها با عدد ۱ به اتمام می‌ رسد، تعداد ۹ هزار و ۷۰۰ نفر ظرفیت اختصاص داده شده که با محاسبه ی نیزان ثبت‌ نام‌ های صورت گرفته در حدود ۱۳۰۰ سهمیه ثبت‌ نام هنوز باقی مانده است. در شرایطی که مراجعه به سایت نشان می‌ دهد خودروهای پر تقاضایی نظیر پژو ۲۰۶ تا ساعت ۱۰:۱۵ دقیقه ظرفیتش تکمیل شده بود. همچنین خودروهایی که موعد تحویل آن ها بهمن و اسفند ماه ۹۷ بود نیز با تکمیل ظرفیت روبرو شدند و افراد مجبور شدند تا برای خودروهایی ثبت‌نام کنند که در ماه‌ های سال ۹۸ تحویل داده خواهند شد.

اکنون این سوال مطرح می گردد که چه کسانی برای خرید خودروهای ایران خودرو اقدام نموده اند؟ آیا این افراد واقعا تا به امروز خودرویی نداشته اند و عدالت در این مورد رعایت شده است؟

 

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران