ابزار عکس در ویندوز ۸.۱

2

این ابزار یکی از مهم ترین ابزارهایی است که می توانید از تصاویر خودتان در کامپیوتر بک آپ و نسخه پشتیبان بگیرید ، اما وقتی که شما با استفاده از آموزش آپدیت ویندوز ۸ به ویندوز ۸.۱ این کار را انجام دادید دیگر جای همیشگی خودش نیست و در یک جای دیگر قرار داده شده ، در این مقاله به شما راه پیدا کردن این ابزار را آموزش می دهم.

Windows_8.1_Start_screen_1

مرحله اول اینکه از صفحه اول ویندوز ۸.۱ مطابق تصویر زیر عبارت file history را جستجو کنید ، شما نیز می توانید از داخل کنترل پنل و در قسمت system and security به file history دسترسی پیدا کنید.

Windows_8_Start_screen_file_history

مرحله دوم اینکه در پنجره وارد شده و از سمت چپ پایین system image backup را انتخاب کنید.

Windows_8.1_system_image_backup

از این به بعد در ویندوز ۸.۱ همان مثل ویندوز ۸ عمل می کند بدین صورت که با کلیک بر روی start backup شروع به عملیات می کند.

اگر شما زمانی به این ابزار احتیاج داشتید میتوانید به مسیر setting > change PC setting > update and recovery > Recovery بروید سپس دکمه Restart now را از زیر advance startup انتخاب کنید. وقتی که ویندوز دوباره راه اندازی شد از منو به مسیر troubleshoot > advance options > system image recovery بروید.

[divider]

نسخه نهایی ویندوز 8
نسخه نهایی ویندوز ۸
نسخه نهایی ویندوز 8.1
نسخه نهایی ویندوز ۸.۱

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.