طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

آیفون پزشک و سونی کاغذی

۳ نظر

کلسترول یکی از نشانه های پزشکی است که کنترل ان آن برای افرادی که دچار ناراحتی قلبی هستند اهمیت خاصی دارد. دانشمندان گجت کوچکی اختراع کرده اند که میتواند یک لام کوچک را دربرابر دوربین آیفون قرار بده  این گجت که قبلا اختراع شده بود امسال با  پیشرفته از سال های پیش عرضه میشود.

sony

sony

اما چگونه کار میکند: شما کافی است قطره ای از خون را روی آن لام قرار داده  و سپس لام را در گیره مخصوص قرار دهید.

حال میتوان برنامه مخصوص این گجت را اجرا کرد  دراین حالت فلش دوربین روشن خواهد شد و از لام مورد نظر عکس خواهد گرفت و اینک برنامه با تحلیل رنگ های  تصویر برداشته شده به کاربر میزان کلسترول  خون او را نشان خواهد داد.

9-866

این گجت کارهای خاص دیگری از خودش نشون میده مثلا  میتونه از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند شما متصل بشه یا با کمک مادون قرمز یا الگوریتم های داخلی خود رفتار شما را بسنجد تا اگر خواب آلود یا بی حوصله یا  خسته بودید به شما اخطار بده که این کار برای حین رانندگی بسیار مفید میبااشد و میتونه از بسیاری از حوادث ناگوار جلوگیری کند.

جالب اینجاست که این گجت میتونه  تعداد پلک زدن و مدت زمان بسته بودن چشم و افتادن ناگهانی سر به پایین و چند پارامتر دیگر را اندازه گیری کند  و صدای تلفن همرا تان را به صدا دربیاره تا شما هوشیاری خودتون رو مجددا بدست آورید.

کاغذ دیجیتال سونی

 69436213971966954253

هر روز میلیون ها اصله درخت قطع میشه تا چندین و چند کتاب و روزنامه و مجله مختلف چاپ شوند  اما کاغذ دیجیتالس سونی میخواد این فاجعه را به اتمام برسونه . برای همین نوعی کاغذ دیجیتالی سبکی طراحی کرده که اندازهA4 است هنوز به اندازه کاغذ واقعی منعطف نیست اما درعوض باتری ان میتونه تا سه هفته هر کتاب و مجله و روزنامه ای را از اینترنت دریافت کند و به شما نشان دهدوهمچنین قلمی هم برا ان ارایه شده میتونید نوشته ها و نقاشی های خودتون ذخیره کنید.

 

 

loading...

3 پاسخ برای “آیفون پزشک و سونی کاغذی”

  1. رضا آقامحمدی گفت:

    :دی

  2. هادی شریفی گفت:

    رضا جان امیدوارم به رویاهات برسی(البته به این کاغذ الکترونیکی ها نه دختر رویاهات :)) البته امیدوارم به رویاها توی زندگیتم برسی:)

  3. رضا آقامحمدی گفت:

    کاغذ دیجیتالی سونی تقریبا همیشه توی رویای من بوده !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران