Asus تمرکزش را از لپ تاپ ها به گوشی ها متمایل می کند

0
Asus تمرکزش را از لپ تاپ ها به گوشی ها متمایل می کند

جانی شیه، رئیس این کمپانی تایوانی در زمان بازدید از هند در روز پنج شنبه گفت که گروه در حال تمایل تمرکزش از نوت بوک ها را به سمت گوشی ها و کانورتیبل ها است.
جانی شیه در فستیوال Zen ، جایی که ایسوس سه گوشی جدید را معرفی و برخی از تبلت های خود را به نمایش گذاشت، به IANS گفت که ” بازار کامپیوتر ها رو به افول است و دنیا به سمت پلت فرم موبایل و فضا های مجازی می رود. در ایسوس، ما باور داریم که ما روی موج تکنولوژی سواریم و در تحقیقات و ارتقایمان روی دستگاه هایی تمرکز می کنیم که پر بازده تر هستند و گزینه های اتصالات گسترده تری دارند.”
شیه می گوید :” می خواهیم به یک دستگاه همگرا برسیم که جایگزین تمام دستگاه های موجود باشد. هنوز محاسبات انجام شده با کامپیوتر با محاسبات موبایل قابل قیاس نیست.”
او در رابطه با این موضوع بیشتر توضیح می دهد :” در حالی که دنیا با پلت فرم IoT سازگار می شود، ایسوس در حال انجام تحقیقات است که دستگاه هایی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد که آن ها را از بند نیاز به داشتن دستگاه های مختلف برای استفاده های متفاوت رها کند.”
ایسوس نزدیک به ۴.۵ درصد درآمد خود را روی تحقیقات و توسعه سرمایه گذاری میکند، که حدود ۶۵۰ میلیون دلار می شود.
AsusTek، با ۱۳۶۰۰ کارمند و ۴۵۰۰ مهندس دارد، سال اقتصادی ۲۰۱۴-۱۵ را با در آمد ۱۴.۵ میلیارد دلار به پایان رساند.
شیه می گوید :” رشد ما پا بر جاست و گروه سالیانه ۲۰ در صد رشد می کند. ما تصمیم داریم امسال نیز این روند را ادامه دهیم.”
در حال حاضر، این کمپانی بزرگ الکترونیکی که در کنار کامپیوتر، لپ تاپ و گوشی، مادر برد نیز تولید می کند، اما ۵۰ درصد از درآمد این کمپانی از کامپیوتر و لپ تاپ است.
او می گوید :” حدود ۲۰ در صد از در آمد ما از گوشی هاست و تا سال ۲۰۱۷ انتظار داریم که این در آمد را به ۵۰ در صد عملی کنیم.”

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.