چگونه از طریق کامپیوتر در اینستاگرام دایرکت مسیج ارسال کنیم؟

0

آیا تا بحال به فکر ارسال دایرکت مسیج (پیام خصوصی) در اینستاگرام از روی کامپیوتر افتاده اید؟ خب، اگر فکر می کنید به این آموزش نیاز دارید همراه با مقاله ای که برای شما تنظیم شده است پیش بروید. در آخر می توانید از روی کامپیوترتان دایرکت مسیج بفرستید.

اگر شما به دنبال راهی برای ارسال دایرکت مسیج هستید، شاید به ارسال آن از طریق مرورگر فکر کنید اما در این مقاله راه بهتری را به شما آموزش می دهیم که به راحتی می توانید پس از ارسال پیام خصوصی به مکالمه بپردازید.

برای این کار شما اول باید اینستاگرام را روی کامپیوترتان داشته باشید!

چگونه از اینستاگرام روی کامپیوتر استفاده کنیم؟

به منظور استفاده از اینستاگرام از کامپیوتر، شما نیاز دارید تا وارد سایت اینستاگرام به نشانی (www.instagram.com) شوید و اکانتتان را از طریق آن Log in کنید.

این راه برای کسانی است که بخواهند دایرکت مسیج را از طریق مرورگر ارسال کنند.

در حال حاضر، ما راه بهتری برای شما در نظر گرفته ایم. به طوری که برای ارسال دایرکت مسیج نیازی به باز کردن مرورگر و Log in شدن نداشته باشید و مستقیما از روی کامپیوتر بتوانید پیام خصوصی تان را در اینستاگرام بفرستید.

چگونه از کامپیوتر دایرکت مسیج بفرستیم؟

اول از همه شما نیاز دارید تا Bluestacks را روی کامپیوترتان دانلود و نصب کنید. راه اندازی این نرم افزار روی کامپیوترتان اجازه می دهد تمام نرم افزارهای اندرویدی را بر روی کامپیوترتان اجرا کنید. شما به وسیله این نرم افزار می توانید برنامه هایی همچون WhatsApp را هم دانلود، نصب و اجرا کنید.

هنگامیکه دانلود Bluestacks به پایان رسید، شما می توانید طی فرآیندی ساده و سر راست به نصب و اجرای آن بپردازید.

9پس از اتمام نصب و راه اندازی می توانید بر روی Finish کلیک کنید تا برنامه روی کامپیوترتان اجرا شود.

باید چند دقیقه صبر کنید تا برنامه خودش پیکربندی شود. پس از آن، شما یک پیام “خوش آمد” دریافت می کنید. حالا، باید روی علامت کلیک-راست کلیک کنید.

8بعد، نرم افزار از شما تقاضای Google ID می کند. شما باید آدرس Gmailتان را وارد کنید و برای وارد شدن به مرحله بعد روی راست-کلیک فشار دهید.

7هنگامیکه شما تمام مرحله های پیش را انجام دادید، با صفحه ای شبیه صفحه زیر روبرو می شوید. حالا شما باید روی Search کلیک کنید.

16عبارت Instagram را در قسمت Search وارد کنید تا اپلیکیشن مذکور برایتان به نمایش درآید.

15شما می توانید Instagram را از طریق Google Store دانلود و نصب کنید یا همچنین به صورت جداگانه از طریق لینک آن را دریافت کنید تا فقط اجرا شود.

14هم اکنون Instagram روی Bluestacks اجرا می شود.

در قسمت زیرین صفحه Instagram گزینه ای برای Log in شدن وجود دارد.

13حالا Instagram اطلاعات نام کاربریتان را می گیرد تا از طریق آن Log in شوید.

12اکانت شما در Instagram به نمایش در آمده و شما برای ارسال دایرکت مسیج می توانید در قسمت بالا سمت راست کلیک کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.