چک کردن تمامی پیام رسان ها با یک اپلیکیشن (All in One Messenger )

0
allinonemessenger

دنیای مدرن مشکل پیام رسانی دارد : امروزه اپلیکیشن های بسیاری برای پیام رسانی و چت وجود دارد و نمی توان تنها با استفاده کردن از یکی از آن اپلیکیشن ها نیاز های خود را برآورده کنیم.حال ما برگشتیم به گذشته جایی میان دهه ۸۰ که برنامه هایی مانند Adium و Digsby  انتشار داده شدند و توانایی اجرای هم زمان AOL.Google Talk , MSN,Yahoo را در یک پنجره داشتند.

بسیاری از اپلیکیشن های امروزی که برای پیام رسانی استفاده میشود شخص سوم نیستند (برنامه شخص سوم به اپلیکیشن هایی گفته میشود که برای استفاده در محیط سیستم عامل توسط افرادی به غیر از تولید کننده سیستم عامل نوشته می شوند) و اکثرا تحت وب هستند و اینجاست که نرم افزار All-in-One-Messenger  از شرکت گوگل وارد کار می شود.

این اپلیکیشن تمامی مسنجر های پیام رسانی را در یک محل در صفحه کاربری شما در سربرگ های جدا گانه به نمایش در می آورد و دیگر مانند اپلیکیشن های قدیمی همه مخاطب های شما را بدون در نظر گرفتن پلتفورم در یک جا جمع نمی کند و همچنین میتوان این برنامه را مستقل از کروم در نوار منو پین کرد یا از طریق منو استارت آن را اجرا نمود.

allinonemessengerشما میتوانید اپلیکیشن All-in-One-Messenger  را از Chrome Web Store  دریافت کنید.

وقتی که برنامه را به حالت اجرا دربیاورید میتوانید به هر کدام از مسنجر ها و سرویس های پیام رسانی که دوست دارید وارد شوید و از آن استفاده کنید. بعد از این که در چند مسنجر وارد شوید خواهید دید که هر کدام در یک صفحه جداگانه در کنار هم قرار گرفته است که شما می توانید به راحتی به هر یک از مسنجر ها که می خواهید وارد شوید و در قسمت تنطیمات میتوانید از سرویس اعلان نیز استفاده کنید ( در ویندوز ۱۰ به علت ناسازگاری آن با Chrome  اعلان ها به شما نمایش داده نمی شود)

allinonemessengerدر حال حاضر نرم افزار All-in-One-Messenger  بیشتر ای ۳۰ اپلیکیشن پیام رسانی از قبیل Telegram, Steam , Slack ,Skype ,Google Hangouts ,Facebook , Messenger ,HipChat , WeChat ,Tencent QQ,WhatsApp  پشتیبانی میکند و همچنان یک گجت در برنامه وجود دارد که شما را از چت هایی که آنها را باز نکرده اید آگاه میسازد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.