نشت سوخت گریبانگیر پورشه هم شد!

0
نشت سوخت گریبان گیر پورشه هم شد!

کمپانی پورشه به تازگی خبر از نقص فنی موجود در برخی از خودرو های خود را اعلام نمود. پورشه گفته است که بعضی از اتومبیل های پورشه ماکان اس و پورشه ماکان توربو با مشکلی مواجه هستند که باعث نشتی سوخت میشود. از همین رو پروشه فرخوان داده است تا خودرو های دارای نقص را تعمیر کند.

این فراخوان برای سرار جهان اتفاق میافتد و در مجموع خودرو هایی که تحت تاثیر این فرخوان قرار میگرند به تعداد ۵۸۸۸۱ اتومبیل میباشد. از این تعداد، ۲۱۸۳۵ آنها در ایالات متحده قرار دارند که بخش اعظم این فراخوان سراسری را تشکیل میدهند. پس از آن کانادا قرار دارند که ۳۴۹۰ واحد از این اتومبیل را دارا میباشد.

بر اساس گفته های کمپانی پورشه این فراخوان داوطلبانه برای ایمنی خودرو ها انجام میگیرد و طی آن ۵۸۸۸۱ اتومیل پورشه ماکان توربو و پورشه ماکان اس، در سراسر جهان مورد بررسی قرار میگیرند. از این خودرو ها ۲۱۸۳۵ واحد در ایالات متحده قرار دارند و ۳۴۹۰ واحد در کانادا هستند. دلیل این نقص ممکن است نشتی در محفظه ی موتور باشد. اما گفتنی است که این کار کاملا احتیاطی است و هیچ گزارشی از حوادث و صدمات به دلیل این نقص وجود ندارد. در نتیجه، جای نگرانی نیست.

این مشکل چندان جدی نیست و پس از یک معاینه فنی منشا آن یافت خواهد شد . تقریبا بلافاصله پس از معاینه فنی مشکل آن رفع میشود و مراجعه کننده میتواند خودرو خود را دریافت کند. این روند حداکثر یک ساعت طول میکشد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع: geeky-gadgets

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.