نسخه‌ی ارزانی از ایکس‌باکس در راه است

0

ایکس‌باکس مایکروسافت، یکی از محبوب‌ترین کنسول های حال حاضر است و با تلاش مضاعف مایکروسافت توانسته به رقیب اصلی PS4 بدل گردد. اما گذشته از همه‌ی اینها، اپل چند ماه پیش Apple TV را رونمایی کرد و با توجه به سابقه این کمپانی، بسیار مورد توجه قرار گرفت. در حال حاضر، با توجه به گزارشی که در سایت Petri منتشر شده است، این امکان وجود دارد مایکروسافت نسخه‌ای کوچک‌تر و ارزان‌تر از ایکس باکس وان در سال ۲۰۱۶ ارائه کند که هدف گذاری شده با Apple TV رقابت کند.

طبق گزارشی که از وبلاگ‌نویس در ارتباط با مایکروسافت منتشر شده، کمپانی یاد شده تصمیم دارد نسخه‌ای تازه از کنسول ایکس‌باکس وان را در سال ۲۰۱۶ رونمایی کند. از ویژگی های که آن را قابل رقابت با Apple TV می‌ساز می‌توان به پشتیبانی از بازی های موجود در فروشگاه ویندوز در کنار بازی های کنسولی اشاره کرد.

با توجه به آنچه که در گزارش مربوطه عنوان شده است، اگر وجود این کنسول صحت داشته باشد، احتمالا سال آینده با قیمتی کمتر ۳۵۰ دلار ارائه خواهد شد که رکورد ارزان‌ترین نسخه‌ی ایکس‌باکس را خواهد شکست.

هنوز گفته‌ای رسمی در مورد این کنسول و شایعات آن وجود ندارد، اما اگر شایعات حقیقت داشته باشند. می‌توان در یافت که مایکروسافت محصول جدید Apple TV را در جایگاه یک رقیب می‌داند و به همین دلیل تصمیم دارد با ارائه‌ی محصولی ارزان قیمت این رقابت را به نفع خود برگرداند.

منبع: gamespot

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.