مدیر عامل اپل باز هم جنجال جدیدی آفرید

0

همانطور که می دانید شرکت اپل به تازگی فصل جدیدی از کمپین “Shot On Iphone” را به راه انداخته که هدف از آن به اشتراک گذاری عکسهایی است که کاربران با گوشیهای Iphone 6S خود گرفته اند.

تیم کوک مدیر عامل اپل روز یکشنبه در توییتر خود عکسی را از جشن پیروزی تیم فوتبال آمریکایی Denver Brancos را منتشر کرد که تنها ساعتی بعد اینترنت را کاملا منفجر کرد.

گویا تیم کوک قصد داشته تا با این حرکت تاثیر مثبتی بر روی کمپین “Shot On Iphone” بگزارد ولی با توجه کیفیت فوق العاده پایین و همچنین تار بودن عکس منتشر شده توسط وی بهانه جدیدی را برای تمسخر و شوخی با این کمپین به منتقدان تقدیم کرده است.

کاربران اینترنتیک ساعت را فقط صرف تجزیه و تحلیل پست تیم کوک کردند و در نهایت موج جدیدی از انتقاد ها و جوک ها در مورد این مدیر عامل سر شناس به راه افتاده است.

در زیر تعدادی از کامنتهایی را که کاربران زیر پست جنجالی آقای تیم کوک گذاتشته اند را برایتان ذکر می کنیم:

کایل مترسون گفته:احتمالا این عکس را با Iphone 7  گرفته است.

ریک بروم می گوید:راستش من درست متوجه منظور شما نشدم،آیا شما قصد دارید بگویید که آیفون یکی از ابتدایی ترین دوربینها را دارد؟البته ببخشید چون این مفهومی است که عکس شما منتقل می کند.

سافات بوکول:یکی به این آقا  Samsung s6 edge و یا  LG G4 را معرفی کند.

و کامنتهای دیگری از این دست.

اپل هنوز به طور رسمی عکس العملی را در این زمینه نشان نداده است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.