ساخت عکس سه بعدی با کمک آیفون

0

در بین برنامه های مختلفی که برای دوربین در اپ استور اپل گذاشته شده یکی از اپ ها بسیار جالب تر از همه است ، نرم افزار seene برنامه ای است که به کمک دوربین گوشی خود می توان عکس سه بعدی درست کرد. انجام دادن آن بسیار آسان است و فقط به یک عدد دوربین و نرم افزار در تلفن شما احتیاج دارد.

Seene_iOS

در حین این که شما این برنامه را از اپ استور اپل دانلود می کنید و در گوشی خود نصب می کنید اول از همه باید یک موضوعی برای عکس خود انتخاب کنید که با کمک این برنامه نقطه های سبزی بر روی عکس خودتان نمایش داده می شود که به کمک آن سه بعدی بودن انجام می شود. برای عکس گرفتن دکمه شاتر را فشار دهید و دوربین خود را حرکت دهید ، تا زمانی که چهار قسمت سبز رنگ روی تصویر شما پیدا شود.

وقتی که تمام اطراف عکس را با کمک چار قسمت سبز پوشش دادید ، با تکان دادن گوشی زوایای مختلفی از عکس را می توانید مشاهده کنید که اگر به سلیقه خودتان درست نشده بود یک بار دیگر می توانید این مراحل را انجام دهید. که بعد از ساخت عکس سه بعدی خودتان می توانید آن را در سرویس های اجتماعی مختلفی به اشتراک بگذارید.

app-store

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.