دوستداران بازی های نینتندو تا سال ۲۰۲۰ برای شهربازی صبر کنند

0

نینتندو سال گذشته اعلام کرد پارک های (استودیوها) جهانی مرتبط با بازی های این شرکت کلید خورده است. و این پارک ها با مضمون شخصیت های بازی های نینتندو قرار است در اوساکا (ژاپن)،، اورلندو (آمریکا) و هالیوود (آمریکا) برپا شده و به مناطق جذب توریست تبدیل شود.

در حال حاضر، شرکت نینتندو برای اولین بار جزئیات این مناطق گردشگری به نفع دوستداران شخصیت های بازی های خود اعلام کرده است: سوپر نینتندو جهانی به استودیو همگانی اوساکا در ژاپن خواهد آمد.

نینتندو گفته است سوپر نینتندو جهانی بر اساس بسیاری از عناوین جذاب شخصیت ها و بازی های این شرکت برپا خواهند شد. به نظر پیاده کردن چنین پروژه ای یک ذهنیت مطمئن درباره طرفداران و دوستداران بازی های نینتندو را می طلبد که به ظاهر شرکت از زمان فعالیت تا به حال در حال جذب کردن و مشغول نگه داری همان گیمرهای سابق خود بوده است.

این مناطق جذاب برنامه ریزی شده اند که تا پیش از المپیک بازی های ۲۰۲۰ در توکیو افتتاح گردند که به احتمال بسیار زیاد باید برای بزرگترین دستاورد شرکت نینتندو صبر کرد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.