اپلیکیشنtrello : اپلیکیشن مدیریت کار ها

0
اپلیکیشنtrello : اپلیکیشن مدیریت کار ها

اگر جزو افرادی هستید که مدیریت زمان برایتان مهم است اپلیکیشن های زیادی هستند که به شما کمک کنند ،یاد آوری کند و همچنین اتوماتیک برنامه هایتان را ترتیب بدهند. اما هیچ کدام به خوبی اپلیکیشن trello کار نمیکند.

اپلیکیشنtrello

اپلیکیشنtrello : اپلیکیشن مدیریت کار ها

اپلیکیشنtrello در حوزه ی مدیریت است.اپلیکیشنtrello توسط کمپانی trello که در سال۲۰۱۱ شروع به کار کرد ساخته شده و در سال ۲۰۱۴ به بازار موبایل عرضه شد. این اپلیکیشن از یک مدل و سیستم خاص به اسم کان بان استفاده میکند . متودی که توسط کمپانی تویوتا برای ارائه محصولات به مشتری و برنامه ریزی معروف شد.این اپلیکیشن به این صورت کار میکند که داخل این اپلیکیشن تعدادی بورد وجود دارد و هر بورد شامل یک لیست و هر لیست دارای کارت های مختلف است.اگر از برنامه ریزی لذت میبرید و فکر میکنید که نیاز به برنامه ریزی دارید ، این اپلیکیشن موفق شدن در این راه را تضمین میکند. تنها لازم است که همه ی کارهایتان را مرحله به مرحله انجام دهید.از این اپلیکیشن میتوانید در محل کارتان هم استفاده کنید. با همکارانتان اکانتتان را به اشتراک بگذارید و بخش خاصی از پروژه را در اختیارشان گذاشته و روی کارشان تمرکز کنید و بنویسید و در جریان انجام کار هایشان قرار بگیرید که پروژه چگونه پیش میرود.اپلیکیشنtrello تقریبا بهترین اپلیکیشن برای مدیریت کارهاست و از متودی فوق العاده برای پیش بردن مراحل یک کار استفاده میکند تا اطمینان حاصل شود که آن کار به خوبی و در زمان تعیین شده به پایان میرسد. این اپلیکیشن امتیازش ۴.۷ از ۵ هست و به صورت رایگان در اپ استور و گوگل پلی برای دانلود قرار دارد.

دانلود از بازار

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.