زوم شو : گجت های جالب و شگفت انگیز دنیای تکنولوژی

2
گجت پوشیدنی

گجت های جالب و شگفت انگیز دنیای تکنولوژی  عنوان جدیدترین زوم شو زوم تک برای شما عزیزان است در این  زوم شو ما سعی کرده ایم جذاب ترین گجت های دنیای تکنولوژی را در یک گزارش تصویری برای شما عزیزان ارائه کنیم ، اغلب این گجت ها جزو پرطرفدارترین گجت های فناوری در سال ۲۰۱۴  و ۲۰۱۵ بوده است که توسط زوم تک انتخاب و برای شما عزیزان ارائه می شود. امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

ربات پرنده با قابلیت های فوق العاده هیجان انگیز

ربات پرندهربات پرندهربات پرندهربات پرنده

اگر به این ربات توجه کنید متوجه خواهید شد که توسط تبلت هم می توان آن را کنترل کرد این امکان به عنوان یکی از کاربرد های جالب این ربات پرنده است . نام این ربات پرنده  Bebop است . قیمت فروش این ربات پرنده ۴۹۹ دلار است.

دوربین متحرک پوشیدنی

این گجت پوشیدنی یکی از جذاب ترین گحت های حال حاضر دنیای تکنولوژی است ، شما به کمک این دوربین پرنده و پوشدنی از جاهای مختلف می توانید فیلم بگیرید و زمانی که نمیخواهید از آن استفاده نمایید مثل یک ساعت به مچتان ببندیدش. تصاویر این گجت فوق العاده را ببینید.

دوربین پرندهدوربین پرنده

نسخه اولیه این گجت پوشیدنی به قیمت ۵۰۰ هزار دلار ساخته شده است ، که مطئنا در نمونه تجاری قیمت بسیار مناسبی ارائه می شود. نظر شما در مورد این گجت پوشیدنی چی هست؟ ویدئویی از این گجت رو هم می تونید در کانال آپاراتی زوم تک ببینید. پیشنهاد میکنم حتما این ویدئوی فوق العاده حرفه ای رو مشاهده کنید ، قابلیت های محشر این گجت رو شما در این ویدئو خواهید دید و مطمئنم هیجان زدتون میکنه !

گجت پوشیدنی برای تماس های تلفنی شما

گجت پوشیدنی

گجت پوشیدنیگجت پوشیدنی

این گجت پوشیدنی با ایجاد سک صفحه کاملا مجازی در بازوی شما که نصب شده می سازه . این گجت پوشیدنی برای کسانی که به چیز های عجیب و غریب علاقه دارند یه ابزار بسیار مفید و حذاب خواهد بود پیشنهاد میکنم حتما تصاویری جالبش  رو به همراه ویدئوی این گجت جالب ببینید.

دوچرخه فوق العاده حرفه ای برای دوچرخه سواران

دوچرخه حرفه ای

این تصاویر مربوط به یک دوچرخه فوق العاده پیشرفته برای دوچرخه سواران عزیز است ، این دوچرخه با قابلیت خم شدن می توان جای کمی را در هنگام مسافرت بگیرد.

منتشر گجت های جالب دیگر در بخش زوم شو زوم تک باشید. تهیه شده در بخش اخبار فناوری زوم تک

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.