زمانِ تغییر است ” تکنولوژی در می زند. ” [رپورتاژ آگهی]

0
آدامس دن اکسیر

زمانی که صحبت از آمار می‌شود دیگر به سادگی نمی‌توان عبور کرد از  کنار واقعیت‌هایی که  ارقام و اعداد بازگو می‌کنند. ‌واقعیت‌هایی که مشخصا پیام‌هایی دارند و به طور دقیق می‌توان از رویشان تحلیل کرد، به جمع بندی رسید و راهکاری درست برای رسیدن به هدف طراحی کرد.

همین آمار و ارقام می‌گویند که در سال ۲۰۱۹ انتظار می‌رود بیش از دو میلیارد از مردم سراسر جهان کالا و یا سرویس های مورد نیازشان را از اینترنت دریافت کنند. این رقم در سال ۲۰۱۵ یک میلیارد و چهارصد میلیون نفر برآورد شده است.(۱). این اعداد نشان می‌دهند که پیشرفت فناوری و گسترش آن میان مردم چه دستاوردهایی داشته و خواهد داشت. دستاوردهایی که تغییراتی گسترده را در جهان و شکل زندگی مردمان آن به همراه خواهد داشت.

تولیدکننده های باهوش و صاحبان کالا می‌دانند که فناوری تنها در زمینه ساخت و تولید محصول کمک حال آن‌ها نیست، بلکه در زمینه عرضه و توزیع اجناس خود به هیچ عنوان نباید این فرصت طلایی را از دست بدهند؛ که از دست دادن این فرصت به معنای شکست در عرصه پر رقابت تجارت امروزیست. آن ها یاد گرفته‌اند که محصول تولید شده در عصر تکنولوژی های پیشرفته در زمان فروش نیز  باید از امکانات همین دوران بهره گیرد. از روی بخت خوش این تغییرات به کشور ما نیز وارد شده و هم دولتمردان و هم بخش خصوصی به ارزش این بازار و پتانسیل های موجود در آن پی‌برده اند. در سال ۱۳۹۳ معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که حجم خرید الکترونیکی در ایران طی همان سال حدود ۵۰۰ هزار میلیارد ریال بوده است.(۲)

انرژیِ دن اکسیر:

بعد از  در نظر گرفتن و بررسی همه این موقعیت ها و شرایط تیم مارکتینگ شرکت مانی مان پارس در نظر گرفت که برای  معرفی محصولات دن اکسیر از امکانات و مزایای فضای مجازی بهره گیرد. از این رو پس از مذاکره با یکی از بزرگترین وب سایت های فعال در زمینه تجارت الکترونیک این شرکت در نظر دارد پروژه سمپلینگ آدامس دن‌اکسیر رِد انرژی را به مرحله اجرا در آورَد. در این طرح مشارکتی با سایت دیجی کالا،  قرار بر این است که در هر بسته ارسالی این فروشگاه برای مشتریان، یک بسته آدامس دن‌اکسیر رِد انرژی نیز در آن بسته قرار داده شود. این آدامس در یک بسته بندی زیبا و امروزی و به همراه کارت معرفی آدامس های سفید کننده است. انجام این شکل از سمپلینگ با این حجم گسترده و برای اولین بار در ایران،  باعث می‌گردد تا این روش راهی جذاب و نوآورانه باشد برای معرفی این محصول. محصولی که خود آن نیز برای اولین بار در ایران عرضه شده و رقیبی ندارد. در پیش گرفتن این استراتژی نتیجه شش ماه تحقیق و بررسی جمعی از کارشناسان داخلی و خارجی است. که با در نظر گرفتن همزمان چند رویکرد طراحی شده است: روشی نوآورانه برای معرفی محصولی جدید که از نظر کیفی نیز ادعا دارد نه تنها هم سطح که از رقبای خود بالاتر و بهتر است. این ادعا حاصل تحقیقاتی است که نشان می دهند در معیارهایی از قبیل طعم اولیه، حس اولیه، ماندگاری طعم، حفظ اندازه آدامس ، میزان سفتی در حین جویدن و … آدامس دن اکسیر نمره ای قابل قبول گرفته است.

چرا دیجی کالا؟

وب سایت دیجی کالا  یک فروشگاه آنلاین است که  مطابق آمار در هر  روز هشتصدو پنجاه هزار بازدید کننده دارد و از این نظر در بین فروشگاه های آنلاین در کل دنیا رتبه دوازدهم  را به خود اختصاص داده است. خدماتی نظیر حمل رایگان، ضمانت اصل بودن کالا، ارائه خدمات در هفت روز هفته، طرح های مختلف تخفیفی و …. باعث شده اند که این وب سایت به یکی فروشگاه های محبوب اینترنتی تبدیل شود.

دن اکسیر+ دیجی کالا

بعد از این توضیحات منظورمان از اعداد و ارقام قابل فهم است. برای مثال اگر در هر روز ده هزار سفارش در سایت دیجی کالا درج شود یعنی حداقل ده هزار  مشتری که بی واسطه هنگام دریافت سفارش خود یک بسته آدامس دن اکسیر رِد انرژی  نیز می گیرند. محاسبه این اعداد در طول یک ماه – مدت زمان پیش بین شده برای این سمپلینگ- رقمی شگفت انگیز را نشان می دهد که با استراتژی ها و سیاست های بازاریابی شرکت مطابق است. و برای همین است که علیرغم هزینه زیاد این روشِ سمپلینگ و دشواری هایش شرکت مانی مان پارس امیدوار است با همکاری تیم فروش نتایجی قابل قبول و درخشان دریافت کند.

آدرس وب سایت : http://denexir.com

دن اکسیر در اینستاگرام : https://www.instagram.com/denexir

ارتباط با دن اکسیر : https://telegram.me/denexir

جهت ارتباط با دن اکسیر :https://telegram.me/denexir

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.