عضویت در کانال تلگرام زوم تک

سرویس پخش آفلاین ویدئوی گوگل

۱

سرویس پخش آفلاین ویدئوی گوگل: پس از تغییرات وسیعی که در طراحی متریال ویدئوی گوگل انجام شد ، هم اکنون گوگل مراقبت های خاصی از آن آغاز کرده است. آخرین چیزی که به سرویس streaming video اضافه شده ، همان خواسته ی همیشگی کاربران یعنی پخش آفلاین ویدئو است.

این خیلی جالب است اما قبل از اینکه بتوانید برای این آپدیت به Play Store برسید چند مانع سر راهتان خواهد بود. این قابلیت جدید فعلا فقط در هند، اندونزی و فیلیپین قابل استفاده است و فقط برای ویدئو های انتخاب شده یا آن هایی که به نظر گوگل پر طرفدارترین ها بوده اند کار می کند. بنابراین اگر به مناطق گفته شده سفری داشته باشید می توانید در کنار کلیپ های خاصی دکمه ی آفلاین را مشاهده کنید که نشان گر همین مشخصه ی اخیر است.

youtube-android-offline-playback

پخش آفلاین بسیار بیشتر از چیزی که انتظار داشته باشید است. پس از انتخاب یک ویدئوی پشتیبانی شده، پیامی برای شما ظاهر می شود که کیفیت تصویر را انتخاب کنید و پی از اینکه ویدئو دریافت شد، تا ۴۸ ساعت بدون اینترنت در دسترس خواهد بود.

تعجبی ندارد که گوگل این سرویس را منحصرا در اختیار بازار آسیا قرار می دهد. آفلاین ویدئوی گوگل از زمانی که Android One روانه شد آغاز به کار کرد. اما ایجاد یک سرویس نوآورانه برای نواحی که هنوز با مشکل دسترسی به اینترنت مواجه هستند تلاشی بزرگتری می طلبد. اهمیت اطلاعات در بازارهای رو به رشد آسیا واضح است اما سرویس های آنلاین باید در این نواحی به طور کاراتری ارائه شوند تا مشکلات اتصال به اینترنت کاهش یابد.

گوگل در وبلاگ خود اعلام کرد:" آسیا ثابت کرده است که در زمینه دنیای موبایل و پذیرش گوشی های هوشمند مقام اول را دارد، اما دسترسی به سرعت بالا و اطلاعات مقرون به صرفه همچنان یک چالش اساسی باقی مانده است. در پاسخ ما هم سعی کرده ایم روی نیازهای کاربرانی که در موقعیت های مکانی با چالش سرعت قرار دارند کار کنیم"

این بسیار عالی است اما پخش آفلاین ویدئو در بخش ویدئوی گوگل یک درخواست جهانی است و گوگل بهتر است این سرویس را به طور گسترده ای در دسترس قرار دهد.

منبع: gsmarena

یک نظر برای “سرویس پخش آفلاین ویدئوی گوگل”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.