فایرفاکس جستجوگر یاهو را به گوگل ترجیح داد !

0
یاهو و فایرفاکس

فایرفاکس جستجوگر یاهو را به گوگل ترجیح داد !  : ماه گذشته فایرفاکس(جدایی از گوگل) اعلام کرد که با انجام یک معامله میخواهیم یاهو رو به عنوان موتور جستجو پیش فرض برای مرورگر موزیلا انتخاب کنیم . در نسخه جدید فایرفاکس ، یک تغییر بزرگ دیده میشود که آن ، تغییر جستجوگر اصلی از گوگل به یاهو می باشد ، فایرفاکس یکی از محبوب ترین مرورگرها در جهان می باشد که این تصمیم او ضربه بزرگی به گوگل میزند . این تغییر در جعبه جستجوی بالای مرورگر و صفحه شروع دیده می شود .

فایرفاکس
آمارهای اخیر بیانگر این بود که یاهو در تعداد جستجو از گوگل قدرتمند ، پیشی گرفته است ، و فایرفاکس با تغییر تنظیمات پیش فرض موتور جستجو خود به یاهو ، به پیشرفت این آمار کمک بسزایی خواهد داشت . این حرکت یک زنگ خطر برای گوگل به حساب می آید .
به این ترتیب ، همکاری ۱۰ ساله بین موزیلا و گوگل به اتمام رسید . در حال حاضر فایر فاکس در پیشرفت یاهو کمک بسزایی خواهد داشت ، این روند برای گوگل بسیار نگران کننده خواهد بود ، تشویق کاربران به جستجو در یاهو اولین حرکت این شرکت برای رقابت با گوگل قدرتمند می باشد .
با این حال ، اگر شما یک کاربر فایرفاکس هستید و بطور پیش فرض جستجوی خود به یاهو تغییر نکرده است ، شما باید این تنظیمات جدید را در نسخه فایرفاکس ۳۴ دانلود کنید که در این نسخه تمامی تنظیمات به روز رسانی شده است .
گفته میشود یاهو در جستجوی خود از رویکرد ها و ترفند های جدید استفاده خواهد کرده است ، که شاید این حرکت کار گوگل را سخت تر کند ، ولی با این حال باز میتوان گفت گوگل یک جستجوگر قدرتمند و شناخته شده است و رقابت با این غول پیکر کار آسانی نخواهد بود .
نظر شما راجب این تغییرات چیه ؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.