شیائومی Mi5 غوغا کرد،عرضه ی شرکت از تقاضای مردم عقب ماند!

1
شیائومی Mi5

کمتر از دو هفته از معرفی شیائومی Mi5 می گذرد ، اما این گوشی همین حالا هم چندین رکورد تقاضا را شکسته است!

دو روز پیش و در تاریخ ۱ مارس و ۱۰ صبح به وقت بیجینگ شرکت شیائومی فروش اینترنتی این محصول را آغاز کرد و تنها در چند دقیقه آمار تقاضا به ۱۷ میلیون دستگاه رسید و علی رغم گمانه زنی های شرکت و ایجاد آمادگی برای پاسخگویی به عرضه ، شرکت شیائومی در حال حاضر قدرت پاسخگویی به این تعداد عرضه را ندارد و بعضی ها مجبور هستند چند ماه منتظر خرید این گوشی بمانند.

این شرکت چینی در تاریخ مذکور دو مدل از پرچمدار جدید خود که به حافظه های داخلی ۳۲ گیگابایت و ۶۴ گیگابایت مجهز هستند را برای فروش روی سایت قرار داد ولی نشانی از عرضه ی مدل Special Edition آن که به حافظه ی داخلی ۱۲۸ گیگابایت مجهز است دیده نمی شود.

گفتنی است که دو مدلی که فعلا در دسترس هستند از ۳ گیگابایت حافظه ی رم استفاده می کنند در حالی که مدل Special Edition مجهز به ۴ گیگابایت حافظه ی رم می باشد ، به هر حال دو مدلی که هم اکنون به بازار عرضه شده است دارای صفحه ی نمایشی ۵ اینچی با دقت پیکسلی ۱۰۸۰P می باشند و همچنین از اسنپدراگون ۸۲۰ برای مغز متفکر خود استفاده می نمایند.

بنا بر گزارش نشریه ی Economic Daily کشور تایوان شرکت شیائومی خود را برای فروش ۴ میلیون Mi5 در فاز اول آماده کرده بود در حالی که مقدار تقاضا بیشتر از ۴ برابر این مقدار می باشد،شرکت شیائومی با دریافت این مقدار تقاضا به حالت فوق برنامه روی آورده و از شرکت های Foxconn و Inventec که شرکای تجاری اش هستند خواسته تا سرعت تولید این محصول را بالا ببرند،به هر حال به نظر می رسد که با وضعیت فعلی کاربرانی که هم اکنون این محصول را پیش خرید می کنند باید تا ماه آپریل و یا می برای تحویل گجت خود منتظر بمانند.

 

 

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.