فاتحه ایکس باکس وان مینی خوانده شد

0
ایکس باکس وان مینی

چندی پیش شایعاتی وجود داشتند بر این اساس که مایکروسافت قصد دارد تا یک کنسول جدید را در ماه اکتبر معرفی کند ؛ این دستگاه قرار بود که ایکس باکس وان مینی نام بگیرد.

مایکروسافت وجود ایکس باکس وان مینی را تکذیب کرد

مایکروسافت در حال حاضر چنین شایعاتی را قبول نکرده است ، در واقع این شرکت وجود چنین کنسولی را تکذیب کرد تا دیگر تمام شایعات تمام شوند. به این منظور ، رئیس این شرکت ، فیل اسپنسر در رابطه با این موضوع در حساب اجتماعی توییتر خود گفته ای داشت و آن را کاملا تکذیب کرد. شما میتوانید متن توییت شده را در زیر مشاهده کنید.

یکی از مسئولان مایکروسافت در مورد ایکس باکس وان مینی

@av_xz واقعی نیست.

— Phil Spencer (@XboxP3) August 27, 2015

اما جدا از کنسول جدید ، مایکروسافت در حال کار بروری چند گوشی هوشمند جدید است و همچنین همانطور که میدانید قرار است که نسخه ای جدید از تبلت سرفیس خود ، با نام سرفیس پرو ۴ را راهی بازار کند. همانطور که گفتیم در حال کار بروری چند گوشی هوشمند جدید است که در واقع دو دستگاه لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰XL نام خواهند گرفت.

بنا بر این گفته ها ، به نظر میرسد که ایکس باکس وان مینی وجود نخواهد داشت و یا حداقل این دستگاه در امسال به وقوع نخواهد پیوست.

اما چند دستگاه دیگر مایکروسافت به اندازه ی کافی جذاب هستند تا جای یک کنسول را پر کنند ، به زودی جزئیات بیشتری از محصولات جدید مایکروسافت منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد این خبر چی هست ؟

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.