اجرای بازی های ایکس باکس ۳۶۰ در ویندوز ۱۰

0
اجراي بازی های ایکس باکس 360 در ویندوز 10

فیل اسپنسر ، مدیر بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت که چند وقت پیش اظهارات جالبی راجب راقبت ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ داشت ؛ اکنون اعلام کرد که تمایل دارد تا بتوان بازی های ایکس باکس ۳۶۰ را بر روی ایکس باکس وان اجرا کرد.

وی در ادامه افزود که هم اکنون اجرای بازی های ایکس باکس ۳۶۰ بر روی ایکس باکس وان در اولیت قرار دارد. فیل اسپنسر ، پیش از این و در اوایل سال ۲۰۱۵ گفته بود که قصد دارد اجرای بازی های ایکس باکس ۳۶۰ را بر روی ویندوز ۱۰ به وجود بیاورد اما با  گفته هایی که به تازگی انجام داده است مشخص شد که هم اکنون افزودن این قابلیت در اولویت های مایکروسافت نیست. همچنین او در گفتگویی که با سایت Gizmodo داشت گفت :« اگر قرار باشد کاری را انجام دهم، بی شک کاری خواهم کرد که بتوان بازی های ایکس باکس ۳۶۰ را روی ویندوز ۱۰ اجرا نمود. همچنین بد نیست که بازی های مربوط به کنسول نسل یک ایکس باکس روی ایکس باکس وان اجرا شوند. در حال حاضر کار های زیادی پیش رو داریم . مردم علاقه دارند که در هنگام انجام بازی موسیقی هم توسط ایکس باکس وان پخش شود و ما باید این امکان را ایجاد کنیم.»

اسپنسر در ادامه گپ و گفت خود ذکر کرد:« کاربران بسیاری میخواستند بازی های ایکس باکس ۳۶۰ در کنسول ایکس باکس وان هم اجرا شود. در نهایت ، ما بازخورد ها متفاوتی گرفتیم و تصمیم گرفتیم که این کار را انجام دهیم.»

وی پیش از گفته بود که نزدیک هشت ماه طول کشید تا آن ها بتوانند راه حلی برای اجرای بازی های ایکس باکس ۳۶۰ بر روی پردازنده های X86 پیدا کنند.

این قابلیت میتواند بسیار مفید واقع شود و کاربران بیشتری را به ویندوز ۱۰ و کنسول های ایکس باکس جذب کند. در نهایت ، طبق گفته های اسپنسر ابتدا بازی های نسل اول ایکس باکس روی ایکس باکس وان اجرا خواهد شد و سپس روی ویندور ۱۰ تمرکز خواهند کرد.

نظر شما در این رابطه چیست؟

منبع : VG247

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.