عضویت در کانال تلگرام زوم تک

خدمات ویژه سامسونگ به گوشی های گلکسی نوت ۴ و نوت اج

۰

به گزارش گروه اخبار فناوری زوم تک به نقل از روابط عمومی سامسونگ این شرکت خدمات ویژه ای را برای تعمیر گوشی های گلکسی نوت ۴  و نوت اج ارائه می کند ، براساس این گزارش کاربران گوشی های هوشمند گلکسی نوت ۴ و نوت اج از این پس می توانند با ثبت نام و درج مشخصاتشان در سایت خدمات ویژه سامسونگ از طرحی که در ادامه این پست بصورت کامل توضیح داده خواهد شد از خدمات سامسونگ استفاده نمایند.

نحوه استفاده از خدمات ویژه سامسونگ برای گوشی های نوت ۴ و نوت اج

گوشی های نوت ۴ و نوت اج یکی از پر طرفدار ترین گوشی های هوشمند سامسونگ بشمار می روند ، سامسونگ برای گسترش فروش این گوشی های هوشمند خدمات ویژه ای را برای خریداران این گوشی ها ارائه می کند ، مشتریانی که این گوشی های هوشمند را از نمایندگی ها و فروشگاه های مجاز سامسونگ خریداری کرده اند ، باید پس از خرید در این طرح ثبت نام کنند ، پس از ثبت نام در این طرح تا ۶ ماه از تاریخ خرید هر اتفاقی که به گوشی های هوشمند خارج از محدوده گارانتی وارد شود ، سامسونگ با ۵۰ درصد تخفیف ویژه به ثبت نام کنندگان این طرح خدمات تعمیر ارائه خواهد کرد.

خدمات ویژه سامسونگ برای گلکسی نوت 4

پس از ۶۰ روز از ثبت نام در این طرح خریداران این طرح ، مشتری ویژه سامسونگ می شوند و می توانند از این طرح سامسونگ و ویژگی های آن بهره مند شوند .

منظور از مشکلات خارج از ضمانت ، مشکلاتی است که بصورت متعارف در ضمانت تعهد نمیشود ، از این مشکلات می توان به ضربه خوردگی، آب خوردگی، شکستن صفحه ال سی دی و … اشاره کرد. شایان ذکر است تعمیر برای اولین بار شامل این طرح خواهد بود و تعمیرات دوم و سوم شامل این خدمت وِیژه نخواهد بود.

برای ثبت نام در این طرح کاربران باید اطلاعات محصول خریداری شده شامل مدل ، شماره سریال، IMEI، محل و تاریخ خرید همراه با اطلاعات شخص خریدار و همچنین تصویر فاکتور را ظرف مدت ۶۰ روز از تاریخ خرید محصولدر وب سایت مخصوص خدمات ویژه سامسونگ ثبت نمایند ، آدرس خدمات ویژه سامسونگ برای تعمیر با تخفبف ۵۰ درصدی این دو محصول سامسونگ www.servicecare-mena.com می باشد روش دوم برای نام نویسی د ر این طرح از طریق تماس با مرکز تلفن سامسونگ به شماره ۰۲۱۴۲۱۳۲ می باشد.ارائه فاکتور و کارت شناسایی معتبر برای استفاده از این طرح الزامی می باشد.

منبع : روابط عمومی سامسونگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.