با دستکش BearTek بدون لمس گوشی تماس بگیرید،موزیک گوش کنید و …

0

برای آنکه در فصل سرد علاوه بر گرم نگه داشتن انگشتانتان بتوانید از گوشی لمسی خود استفاده کنید می توانید دستکشهای متنوعی با این ویژگی که در بازار وجود دارند را خریداری کنید،تنها مشکل باقیمانده آن است که شما هنوز باید گوشی را از جیب خود بیرون بیاورید و با توجه به ضخامت دستکش و جیبهای تنگ امروزی این کار زیاد آسان هم نخواهد بود و به همین خاطر است که شرکت Blue Infusion Technologies اقدام به عرضه ی دستکشهای خود کرده است،بله تعجب نکنید شما با استفاده از دستکش Beartek از لمس گوشی خود بی نیاز خواهید شد.

لنگه ی چپ این دستکش مجهز به Wireless و بلوتوث است و با استفاده از الگوهای از پیش تعریف شده ای شما را قادر میسازد که بدون لمس گوشی بتوانید از آن استفاده کنید.

در این لنگه ی چپ این دستکش و روی چهار انگشت اول از جمله انگشت شصت رساناهایی کارگذاری شده که با تماس دادن این رساناهای روی انگشتان مختلف با رسانای روی انگشت شصت،دستکش اعمال از پیش تعریف شده ای را انجام خواهد داد برای مثال اگر گوشی شما در حال زنگ خوردن است شما میتوانید بند اول انگشت سبابه ی خود را به انگشت شصت بچسبانید و با اینکار تماس ورودی پاسخ داده می شود به همین ترتیب از اتصال بین بند دوم انگشت سبابه با انگشت شصت تماس را رد خواهید کردو…

در نسخه ی اول این دستکش شما قادر خواهید بود به مکالمه بپردازید و یا به موزیک گوش دهید و یا دوربین GoPro ی خود را از راه دور کنترل کنید.

نسخه ی دوم این دستکش با نام BearTek 2 به زودی و با امکانات وسیعتری به بازار عرضه خواهد شد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.