زمان عرضه ویندوز ۱۰ برای سایر گوشی ها

0
lumia 950xl

گوشی‌های پرچم دار ویندوز ۱۰،یعنی لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال که مایکروسافت در این روزها معرفی کرده است ماه آینده به بازار وارد می شوند.اگر شما نیز از طرفداران سرسخت ویندوز هستید فقط از طریق این دو گوشی می توانید حس کار کردن با ویندوز ۱۰ روی موبایل را تجربه کنید.
اما مایکروسافت اعلام کرده است که ویندوز ۱۰ در ماه دسامبر (آذر ماه) برای سایر گوشی‌های هوشمند ارائه خواهد شد. اینکه روند ارتقا به ویندوز ۱۰ برای گوشی‌ها چقدر طول می‌کشد، به اپراتورها و مایکروسافت بستگی دارد.
lumia 950xl
مایکروسافت هدفش را ارتقاء تمامی گوشی های خود به ویندوز ۱۰ اعلام کرده است،اما باید این نکته را در نظر داشت که برای نصب این نسخه به ۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی نیاز است، پس گوشی هایی مثل لومیا ۵۳۰ نمی‌توانند این نسخه‌ را دریافت کنند. همچنین فقط گوشی‌هایی که نسخه‌ی Denim نرم‌افزار مایکروسافت را دارند به این نسخه ارتقاء پیدا خواهند کرد.ازهمین رو مایکروسافت در صفحه‌ی پشتیبانی خود نوشته است که همه‌ی گوشی‌ها نمی‌توانند از تمام ویژگی‌ها و قابلیت‌های ویندوز ۱۰ پشتیبانی کنند.

منبع : techradar

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.