کامپیوتر خود را از طریق ویندوز فون کنترل کنید

0

همان طور که قبلا در زوم تک به شما آموزش دادم که چگونه کامپیوتر خود را از طریق اندروید کنترل کنید ، بسیاری از کاربران ویندوز فون نمی توانستند که این را انجام دهند ، اما مایکروسافت ورژن جدیدی از برنامه remote desktop را برای کاربران خودش طراحی کرده است که کاربران ویندوز فون می توانند از این به بعد از این امکانات استفاده کنند.

windows-phone-8-1-remote-desktop-app

این برنامه که در فروشگاه ویندوز فون موجود است میتوانید در آنجا آن را جستجو و دانلود کنید اما تنها نیازی که شما دارید این است که گوشی شما ویندوز فون ۸.۱ باشد ، بسیاری از گوشی های نوکیا و ویندوز فونی در همین هفته گذشته می توانستند که گوشی های خود را به نسخه ۸.۱ آپدیت کنند.

این برنامه همانند گوشی های اندرویدی کار میکند که به فرد اجازه می دهد تا به کامپیوتر شخصی متصل و آن را کنترل کند. این برنامه تمام نسخه های ویندوز را ساپورت می کند اما برای کار کردن با این برنامه باید بعد از آپدیت ویندوز کامپیوتر ، تنظیمات Remote Desktop را از کنترل پنل پیدا و آن را روشن کنید تا گوشی ، کامپیوتر شما را پیدا کند.

بسیاری از کنترل هایی که در کیبورد کامپیوتر وجود دارد مانند Ctrl ، alt ، Esc و Tab یکی از امکانات این برنامه برای گوشی های ویندوز فونی می باشد که فقط کافی است گوشی ویندوز فونی شما نسخه ۸.۱ باشد تا این برنامه اجرا شود.

theverge

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.