آیا در ویندوز ۹ دسکتاپ حذف خواهد شد؟

۰

در حالی که مایکروسافت خودش را برای ارائه آپدیت ویندوز ۸.۱ آماده می کند ، نسل بعدی از ویندوز قرار است دسکتاپ را از آن استفاده نکند. طبق یکی از کنفرانس هایی که در سانفرانسیسکو برگزار شده است ، مایکروسافت خبر از تغییراتی در نسخه بعدی ویندوز داد که کاربران موبایل و کامپیوترها قرار است تجربه جدیدی از آن داشته باشند.

win9

در حقیقت مایکروسافت با این کار میخواهد یک ورژن تمام لمسی از آفیس راطراحی کند که همان حسی که در آیپد را می دهد را برای کاربران بسازد. که این نسخه مطمئنا یکی از بهترین و مدرن ترین نسخه های آفیس خواهد شد که کار کردن با آن لذت بخش می شود.

طبق پیشگویی ها این ویندوز قرار است در ماه بهار ۲۰۱۵ عرضه شود که مایکروسافت قرار است یک مسیری را برای توسعه دهندگان ویندوز طراحی کند تا برنامه ای مخصوص ویندوز فون و ویندوز درست کنند. طبق هر دو ویندوز که می توانند برنامه ها را به اشتراک بگذارند برنامه ای که در دو ویندوز کار کند تاکنون وجود ندارد

با این کار و با حذف دسکتاپ در ویندوز ۹ ، علاقه ی مردم به وسایل لمسی مانند گوشی و تبلت ها و لپ تاپ های لمسی افزایش پیدا می کند اما این چیزی که مهم است باید منتظر نسخه بعدی ویندوز در سال آینده شویم تا ببینیم با ویندوز ۸.۱ تفاوت قابل ملاحظه ای دارد یا خیر.

laptopmag


حتما بخوانید : بهترین پاوربانک های جهان | ثروتمندترین دختر ایرانی | راز جوانی
loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

   
عضویت در کانال تلگرام زوم تک