بروز رسانی ویندوز ۸ به ویندوز ۱۰ از روز جمعه برای ویندوز فونی ها امکانپذیر است.

0
ویندوز 10 برای گوشی

ویندوز ۱۰ !  مایکروسافت در جهشی جالب از تجربه تلخ ویندوز ۸ بدون ارائه ویندوز ۹ به ارائه ویندوز ۱۰ اقدام کرد ، نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ در ۳ ماه گذشته توسط مایکروسافت ارائه شد ، براساس خبر های منتشر شده ، این شرکت روز جمعه سیستم عامل گوشی های هوشمند ویندوز فونی خود  را از ویندوز ۸ به ویندوز ۱۰ بروزرسانی خواهد کرد.

بروز رسانی ویندوز ۸ به ویندوز ۱۰ در گوشی های ویندوزی

براساس اعلام مدیر بخش ویندوز اینسایدر مایکروسافت نسخه Preview ویندوز ۱۰ روز جمعه برای اغلب گوشی های لومیا ارائه خواهد شد و مدل های اعلام شده توسط مایکروسافت می توانند سیستم عامل گوشی خود را به نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ بروزرسانی نمایند.
طی ماه های گذشته مایکروسافت لیست کوتاهی از گوشی های لومیای خود را برای بروز رسانی ارائه کرد ، این لیست کوتاه باعث نارضایتی کاربران مدل های اعلام نشده لومیا شد ، با این اتفاق مایکروسافت لیست گوشی هایی که امکان بروز رسانی به ویندوز ۱۰ را دارند رو افزایش داد .

گوشی هایی که می توانند ویندوز ۸ را به ویندوز ۱۰ بروز رسانی نمایند:

لومیا ۱۰۲۰، لومیا ۱۳۲۰، لومیا ۱۵۲۰، لومیا ۵۲۰، لومیا ۵۲۵، لومیا ۵۲۶، لومیا ۵۳۰، لومیا ۵۳۰ Dual Sim، لومیا ۵۳۵، لومیا ۶۲۰، لومیا ۶۲۵، لومیا ۶۳۰، لومیا ۶۳۰ Dual Sim، لومیا ۶۳۵، لومیا ۶۳۶، لومیا ۶۳۸، لومیا ۷۲۰، لومیا ۷۳۰، لومیا ۷۳۰ Dual SIM، لومیا ۷۳۵، لومیا ۸۱۰، لومیا ۸۲۰، لومیا ۸۲۲، لومیا ۸۳۰، لومیا ۹۲۰، لومیا ۹۲۵، لومیا ۹۲۸، لومیا ICON، مایکروسافت لومیا ۴۳۰، مایکروسافت لومیا ۴۳۵، مایکروسافت لومیا ۴۳۵ Dual SIM، مایکروسافت لومیا ۴۳۵ Dual SIM DTV، مایکروسافت لومیا ۵۳۲، مایکروسافت لومیا ۵۳۲ Dual SIM، مایکروسافت لومیا ۶۴۰ Dual SIM، مایکروسافت لومیا ۵۳۵ Dual SIM.

پس از تست نهایی این نسخه بزودی در تمامی مدل های گوشی های ویندوزی ، بروز رسانی ویندوز ۸ به ویندوز ۱۰ امکانپذیر خواهد بود.

ویژگی های سیستم عامل ویندوز ۱۰ برای گوشی های هوشمند

ویندوز 10 برای گوشی

از ویژگی های ویندوز ۱۰ در نسخه پیش نمایش می توان به تغییر دسته بندی ها ، ساده و روشن تر شدن تنظیمات در گوشی اشاره کرد. اگر با ویندوز ۸ کار کرده باشید مطمئنا فضای خسته کننده این سیستم عامل را احساس کرده اید  مایکروسافت در صدد است این فضای خسته کننده را تغییر دهد ، برای اینکار تغییراتی در میانبر های ویندوز ۱۰ هم انجام گرفته است ، صفحه کلید استفاده شده در محیط ویندوز ۱۰ هم از دیگر ویژگی های ویندوز فون ۱۰ می باشد .

ویندوز 10 برای گوشی

یکی از مدیران مایکروسافت اعلام کرد ما این بار دنبال ارائه یک سیستم عامل بسیار ساده و کاربرپسند برای ویندوز فونی ها بودیم که امید است در این هدف خود موفق شده باشیم .

براساس اطلاعاتی که تا به امروز در مورد ویندوز فون ۱۰ منتشر شده است گویا این نسخه ویندوز با دنیای متفاوت می خواهد در دل کاربران بنشیند ، برای آشنایی با تغییرات نهایی این سیستم عامل باید تا ارائه رسمی آن منتظر بمانیم.

نظر شما در مورد سیستم عاملی ویندوز ۱۰ چیست ؟ حتما نظرتون رو در مورد گوشی های ویندوز فونی در قسمت نظرات این مطلب با ما در میان بگذارید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.