سال ۲۰۱۵ فرصتی برای آپدیت ویندوز فون ها به ویندوز ۱۰

0
ویندوز 10

آپدیت به ویندوز ۱۰ : شرکت مایکروسافت یکی از فعال ترین شرکت های تولید کننده نرم افزار و سیستم عامل در جهان می باشد و یکی از پر طرفدارترین سیستم عامل های جهان یعنی ویندوز توسط این شرکت ارائه شده است ، این شرکت پس از اینکه سیستم عامل خود در کامپیوتر ها و لپ تاپ ها را گسترش داد و با کاربران زیادی در دنیای تکنولوژی رو برو شد ، ارائه این سیستم عامل برای دستگاه های هوشمند همچون موبایل و تبلت از دیگر برنامه های این شرکت برای سیستم عامل خود بود .

ویندوز 10

آپدیت سیستم عامل ها بصورت آزمایشی به ویندوز ۱۰

چند وقتی می شود که شرکت مایکروسافت ویندوز گوشی های خود را به صورت آزمایشی به ویندوز ۱۰ آپدیت کرده است که البته باعث شده است تا حجم سیستم عامل نصب شده بر روی گوشی کاهش یابد؛ این پروژه به صورت کاملا آزمایشی است و به طور خاص برای گوشی های لومیا ۶۳۰، ۳۶۵، ۶۳۵، ۷۳۰، ۶۳۸ و ۸۳۰ اجرا شده است تا تنیجه نهایی را ماکروسافت برای سایر گوشی های خود اعلام کند.

سال ۲۰۱۵ فرصتی برای آپدیت ویندوز فون ها به ویندوز ۱۰

علاوه بر این شرکت مایکروسافت به کاربران خود وعده داده است تا با عرضه ویندوز۱۰ نرم افزار های موجود بر روی سیستم عامل های ویندوزفون خود را تا حد زیادی افزایش داده تا کاربران خود را راضی نگهدارد. از ویژگی های این آپدیت ویندوزفون میتوان به کم حجم بودن سیستم عامل و سرعت بخشیدن به گوشی، اضافه شدن نرم افزار ها و گجت های فراوان به خود سیستم عامل هنگام آپدیت و… .

از این کمپانی نیز انتظار می رود که در این آپدیت ظاهری زیبا و متفاوت بر روی گوشی های خود داشته باشد. البته باید به این نکته اشاره کرد که این آپدیت آزمایشی بوده و پایان امسال به صورت عموم برای همه افراد سراسری می شود. با این آپدیت تمامی وسایل الکتریکی مایکروسافت سیستم عاملشان به یک صورت و کاملا شبیه به هم می شوند.

پس تا پایان سال ۲۰۱۵ کاربران گوشی های هوشمند که با سیستم عامل ویندوز فون ارائه شده است به نسخه جدید سیستم عامل ویندوز یعنی ویندوز ۱۰ ارتقا خواهد یافت.

نظر شما کاربران درباره ورود ویندوز۱۰ به بازار چیست؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.