عضویت در کانال تلگرام زوم تک

آخرین آمارها از میزان محبوبیت گوشی های ویندوز ۱۰ مایکروسافت

۰

گوشی هایی که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند تنها محصولاتی نیستند که گهگاه با مشکل هنگ کردن و کاهش سرعت مواجه می شوند و این موضوع حتی در بعضی موارد در گوشی های شرکت اپل با سیستم عامل iOS نیز دیده می شود.اما این روزها آمارها از رضایت بیشتر کاربران از سرعت و روان بودن محصولات سیستم عامل windows phone و مخصوصا آخرین نسخه آن یعنی ویندوز ۱۰ خبر می دهند.

با ارائه گوشی هایی که از آخرین نسخه یعنی ویندوز۱۰ بهره می برند اکنون این سیستم عامل ۷% از کل گوشی های ویندوز فونی را تشکیل می دهد. نکته مهم این است که این عدد تنها مربوط به دو گوشی پرچمدار و یک گوشی ارزان قیمت جدید مایکروسافت است و این شرکت هنوز ارائه آپدیت برای سایر گوشی های خودرا آغاز نکرده است.

در تصاویر زیر آمار مربوط به گوشی های ویندوز فونی برای شما به نمایش در آمده اند. همچنین در این آمارها میزان محصولات تولیدی ویندوز فونی سایر کمپانی ها به غیر از مایکروسافت قابل مشاهده است و همانطور که پیداست مایکروسافت علاوه بر اینکه عرضه کننده این پلتفرم است، در ساخت محصولاتی که از این سیستم عامل بهره می برند نیز بدون رقیب در رده اول می ایستد.
بعد از مشاهده این آمارها به شما توصیه می کنیم اگر تا کنون راغب به استفاده از گوشی های ویندوز فونی نبوده اید، یک نگاه کوتاهی به آخرین پرچمداران مایکروسافت یعنی لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس ال بیندازید که اکنون بر روی برخی از فروشگاه های آنلاین مایکروسافت با تخفیف ویژه به فروش می رسند.

windows 10 phones (3)

windows 10 phones (2)

windows 10 phones (1)

منبع : phonearena

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.