ویندوز ۱۰ موبایل ، به کمترین مشخصات نیاز دارد . حتی پایین تر از ویندوز فون

0
ویندوز 10 موبایل ، به کمترین مشخصات نیاز دارد . حتی پایین تر از ویندوز فون

صحبت هایی که راجب به ویندوز مایکروساف شده است از این قرار است که ویندوز ۱۰ برای موبایل ، با حداقل مشخصات فنی هم قابل دریافت و اجرا میباشد. نسخه ی جدید مایکروسافت ویندوز واقعا شمارا شگفت زده خواهد کرد این ویندوز آنقدر روان سبک طراحی شده که حتی در برخی جنبه ها از ویندوز فون نسخه ی ۸.۱ هم سبک تر میباشد.

ویندوز ۱۰ موبایل ، به کمترین مشخصات نیاز دارد . حتی پایین تر از ویندوز فون

برای شروع به کار ویندوز ۱۰ برای موبایل ، شما با پایین ترین مشخصات فنی هم میتوانید آن را دریافت کنید. حداقل سیستمی که این ویندوز بر روی آن کارایی خواهد داشت شامل ۵۱۲ مگابایت حافظه رم  و تنها ۴ گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود که با حداقل ویندوز فون ۸.۱ برابر است .هرچند ویندوز ۱۰ توانایی این را دارد که بر روی گوشی هایی که فاقد بلوتوث و شتاب سنج هستند هم کار کند . این قاعده در اینجا پابان نمیابد و گوشی هایی هم که دارای دوربین جلوی VGA هستند میتوانند ویندوز ۱۰ را دریافت کنند و این موضوع زمانی مورد توجه قرار میگیرد که در ویندوز ۸.۱ به دوریبن جلوی حداقل ۲ مگاپیکسلی نیاز بود.

این ویندوز از اسنپدراگون ۲۱۰ تا بالاترین ها مثل ۸۱۰ را پوشش میدهد. حتی هم  X3 Sofia LTE که کمتر کسی با آن آشنایی دارد. به طور کلی میتوان گفت تمام  گوشی ها با حداقلی ترین سخت افزار هم قادر به دریافت این ویندوز جدید خواهد بود . همه و همه نشان بر این دارد که مایکروسافت توانسته است به اساسی ترین شکل و بهترین حال ممکن ویندوز ۱۰ خود را بهینه سازی کند. به شکلی که وقتی این ویندوز بر روی یک گوشی هوشمند با بالاترین و سخت افزار و در گوشی دیگری با پایین ترین سخت افزار اجرا میشود تفاوتی در اجرای ویندوز قابل مشاهده نخواهد بود.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.