چرا سامسونگ باید راجع به گوشی های Galaxy خود نگران باشد؟

0
چرا سامسونگ باید راجع به گوشی های Galaxy خود نگران باشد؟

با وجود گوشی های با کیفیت بالایی که قیمت پایینی دارند، آیا سامسونگ می تواند با این قیمت های بالا به کار خود ادامه دهد؟
آیا با وجود این که گوشی های با کیفیت تقریبا مشابه اما قیمت های پایین تری در بازار وجود دارند، مردم هنوز هم برای خرید Galaxy Note 5 هزینه می کنند؟
وقتی صحبت از گوشی های با کیفیت بالا می شود، وارد دنیای دیگری می شویم که هنوز مشخص نیست که سامسونگ الکترونیک جایی در آن داشته باشد.
تغییرات بسیار آهسته رخ می دهند اما رخ می دهند. شما در حال مشاهده ی ظهور گوشی هایی مانند Moto X Style از کمپانی موتورولا، Axon Pro از کمپانی ZTE و یا Mi Note از کمپانی زیاومی هستید. تمام این گوشی ها بهترین محصولات این کمپانی ها تا به حال هستند که یک ویژگی مشترک دارند : قیمتی که بسیار ارزان تر از چیزیست که شما برای انتظار دارید باید برای خرید دستگاهی با ویژگی های کارآمد پرداخت کنید.
گوشی Moto X Style 399 دلار، Axon Pro 449 دلار و Mi Note فقط ۲۷۰ دلار قیمت دارد.
در مقابل، سامسونگ که بزرگترین کمپانی گوشی ساز در جهان است، روز پنج شنبه آخرین دستگاه خود را به طور رسمی معرفی کرد، Galaxy Note 5 و در کار آن Galaxy S6 Edge Plus که نسخه ی بزرگتر S6 Edge است که با نمایشگری که در کناره های گوشی تعبیه شده بود، می درخشید. با این که اوپراتور های مختلف قیمت های متفاوتی را برای گوشی ها در نظر گرفته اند، گوشی Note 5 حدود ۷۰۰ دلار و گوشی S6 Edge Plus تقریبا ۸۰۰ دلار قیمت دارند.
سامسونگ نیز مانند بازیکنان اصلی دیگر، مانند HTC و LG، روز به روز خود را بیشتر درگیر انتظار مصرف کنندگان از میزان هزینه ای که برای یک گوشی با کیفیت باید پرداخت شود، می بیند. این به طور قطع برای گوشی هایی که از سیستم عامل اندروید گوگل استفاده می کنند، صدق می کند.
چرا سامسونگ باید راجع به گوشی های Galaxy خود نگران باشد؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.