loading...

چرا مایکروسافت کینکت را از کنسول ایکس باکس حذف کرد؟

۰

همانطور که در خبرهای گفته شده در زوم تک گفته بودیم مایکروسافت نسخه جدیدی از ایکس باکس را بدون کینکت منتشر کرده است. کینکت برای اولین بار به همراه ایکس باکس ۳۶۰ عرضه شد اما هم اکنون در حال کم رنگ شدن نقش خودش در کنسول های گیم است.

مایکروسافت طبق اخباری که قبلا در زوم تک مشاهده کردید به دلیل کم کردن هزینه های خرید ایکس باکس ، کینکت را از کنسول های خود حذف کرد که قیمتی در حدود ۳۹۹ دلار برای هر کنسول در نظر گرفته شده است که نسبت به نسخه های قبلی ۱۰۰ دلار ارزان تر شده است . اما این واقعا مردم را به سمت خود جذب میکند ؟

از زمانی که ایکس باکس وان سال گذشته معرفی شد ، فروش این کنسول کمکی به شرکت مایکروسافت نکرد که یکی از دلایل این ، قیمت بالای آن گفته شده است. اما حالا این شرکت در تلاش است تا با این کار مشتریان زیادی را به سمت خود بکشاند و مایکروسافت به مشتریان خود اجازه داده است تا بدون هیچ دانش و فهمی به قیمت دستگاه نگاه کنند.

مایکروسافت از اول می دانسته است که بسته بندی ایکس باکس و کینکت در کنار یکدیگر بسیار مهم است که اگر سنسور کینکت بسیار موفقیت آمیز باشد ، توسعه دهندگان به این نکته پی می بردند که کنار هم بودن این دو دستگاه برای مشتریان بسیار مهم است.

اما تصمیم بر آن شده است که کینکت از ایکس باکس وان جدا شود و حالا کینکت یک وسیله بسیار معمولی است که توسعه دهندگان حتی این دستگاه را گارانتی نخواهند کرد این بدین معنی است که باید کم کم از کینکت خداحافظی کنیم.

slashgear


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...
loading…


loading...
  
تاپ ترین ها حتما ببینید!