تخفیفان تبلیغ

سایت تاینی موویز چرا بسته شد ؟ دلیل اصلی فیلتر شدن تاینی موویز !

۰

سایت تاینی موویز چرا بسته شد ؟دلیل اصلی فیلتر شدن تاینی موویز ! اگر از افرادی هستید که به فیلم علاقه دارید حتما تا به حال اسم سایت تاینی موویز را شنیده اید و می دانید جز بهترین سایت های است که برای دانلود فیلم و سریال از آن می توان استفاده کرد.

آن چیزی که در رابطه با این سایت بسیار برای همه تعجب برانگیز است ،بروزرسانی نشدن سایت و بسته شدن آن است که در این باره شایعه های زیادی منتشر شده و اخباری های متعددی وجود دارد اما نمی توان بر هیچ کدام از آنها مهر تایید زد.

رتبه ۲۸ در میان وب سایت های داخلی در الکسا

سایت تاینی موویز چرا بسته شد ؟دلیل اصلی فیلتر شدن تاینی موویز ! این سایت تا مدتی پیش در میان وب سایت های داخلی در الکسا رتبه بسیار خوب۲۸ را به خود اختصاص داده بود ولی البته رایگان نبود و برای داشتن اشتراک در آن باید ماهیانه ۴۰۰۰ هزار تومان توسط کاربران پرداخت می شد.

با توجه به آمارها و ارقامی که البته به صورت غیر رسمی منتشر شده است ، در این سایت هر ماه حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰هزار نفر تمدید اشتراک می کنند یا برای ثبت نام اقدام می نمایند پس می توان اینگونه گفت که گردش مالی زیادی در این سایت موجود بوده که همین مورد شاید یکی از اصلی ترین دلایل حساسیت بر روی این سایت باشد اما نباید از دوبله اختصاصی این سایت نیز به عنوان یکی دیگر از دلایل اصلی سایت غافل شد.

یکی از علت اصلی تعطیلی این سایت و بسته شدن آن ، شکایت دیگر شبکه ها و سایتهای پخش آنلاین فیلم است که سایت تاینی‌موویز را به عنوان رقیب اصلی خود می شناسند.

برخی از کاربران اینگونه می گویند که مساله قانون کپی رایت می تواند بر روی بسته شدن سایت تاینی‌موویز تاثیر گذاشته باشد ولی متاسفانه نمی توان زیاد این موضوع را در بسته شدن سایت دخیل دانست چرا که بسیاری از سایت های با مجوز داخلی و رسمی ، در بخش فیلم های بین المللی خود هیچ رگه ی از  قانون کپی رایت ندارند.

تاینی موویز

بعد از اینکه سایت بسته شد ، کاربران زیادی نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند و تا جایی که وزیر اینگونه اعلام کرده : این سایت فیلتر نشده و در تعطیل شدن آن وزرات ارتباطات هم نقشی نداشته است.

نظر شما در مورد سایت تاینی موویز چرا بسته شد ؟دلیل اصلی فیلتر شدن تاینی موویز ! چی هست؟

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading…