عضویت در کانال تلگرام زوم تک

کدام نسخه آفیس برای نیاز شما مناسب است؟

۰

در حال حاضر شما می توانید از سه نسخه ی متفاوت از مایکروسافت آفیس برای انجام کارهای خودتان استفاده کنید که هر کدام دارای امکانات و ویژگی های متفاوتی می باشند ، مثلا برای کسانی که در شرکت ها یا ادارات هستند استفاده از یک نوع آفیس توصیه می شود و کسانی که در خانه کار می کنند استفاده از نوع دیگر باید استفاده کنند که کار با آنها راحت تر است.

بهترین نسخه آفیس برای کاربران

کدام نسخه آفیس برای نیاز شما مناسب است؟

در این مقاله شما را با سه نوع از نسخه های مختلف مایکروسافت آفیس آشنا می کنیم که کاربران می توانند بسته به نیاز خودشان از آفیس ۳۶۵ ، آفیس ۲۰۱۳ و آفیس آنلاین استفاده کنند.

آفیس ۳۶۵

این نسخه یکی از جدید ترین های آفیس می باشد، برای اینکه بفهمید آفیس ۳۶۵ چه چیزی است باید این را بدانید که این یک برنامه در تمام حالت های مایکروسافت  نیست بلکه یک نسخه محلی از مایکروسافت است که روی کامپیتور نصب می شود. این نسخه به کاربران در ازای پرداخت ۹.۹۹ دلار در ماه اجازه می دهد تا از پنج برنامه اصلی آفیس استفاده کنند.

کدام نسخه آفیس برای نیاز شما مناسب است؟

در این آفیس برنامه هایی از جمله Word ، One Note ، پاورپوینت ، Access ، Publisher و Outlook وجود دارد که ویندوز های ۷ و ۸ و حتی سیستم عامل مک نیز می تواند آن را اجرا کند.

یکی از مشکلات این برنامه قیمت است که هزینه بالایی را متحمل می شود. نسخه استاندارد آفیس ۲۰۱۳ برنامه های ورد ، پاورپوینت و OneNote را با هزینه ۱۳۹ دلاری در اختیار قرار می دهد که این خود هزینه بالایی محسوب می شود. برای خانواده های بزرگ این نسخه بهترین انتخاب است . برای کسانی که به تنهایی از آفیس استفاده می کنند ممکن است بدترین انتخاب باشد و می توانند از نسخه های دیگر استفاده کنند.

آفیس آنلاین

این نسخه از قبلا در سایت مایکروسافت وجود داشته ولی با تغییراتی که روی سایت های خودش انجام داده است اسم آفیس آنلاین بر روی گذاشته شده است . برای کسانی که وقت نصب کردن زمان بر آفیس را ندارند می توانند از نسخه آنلاین و زنده آفیس استفاده کنند .

کدام نسخه آفیس برای نیاز شما مناسب است؟

قبلا در زوم تک آموزشی در مورد آفیس آنلاین را داده بودیم و می توانید برای استفاده از آن از آموزش استفاده کنید . برنامه های پرکاربرد آفیس نیز در این برنامه قرار دارد حتی می توانید آن را روی فضای ابری وان درایو ذخیره کنید و برای همیشه داشته باشید

آفیس ۲۰۱۳

یکی از سنتی ترین نسخه های آفیس می باشد که از خیلی روزهای قدیم نیز وجود داشته است ، با نصب این برنامه بسیاری از برنامه های مختلف به صورت رایگان در اختیار استفاده کنندگان قرار می گیرد حتی می توانید با خرید سی دی مربوط به این برنامه ، از بسیاری از برنامه های آفیس استفاده کنید.

کدام نسخه آفیس برای نیاز شما مناسب است؟

این نسخه آفیس دارای دو نوع خانگی و تجاری می باشد که در نوع خانگی تمام برنامه ها در اختیار شما قرار می گیرد و در نسخه تجاری می توانید از برنامه های Word , Excell ، Power Point و  Outlook استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.