بنچمارک AnTuTu پردازنده های روز را به لحاظ قدرت رده بندی کرد

0
قوی ترین پردازنده های موبایل

بنچمارک AnTuTu به تازگی از همه ی گوشی های روز امتحان گرفته و از نتایج حاصله میزان قدرت CPU ها و GPU های روز را در لیستی گرد هم آورده است،در این لیست ۱۰ پردازشگر برتر معرفی شده اند،به نظر شما پردازنده ی A9 اپل قوی تر است و یا Snapdragon 820 کوالکام؟

باید بگوییم که با نتایجی که بنچمارک AnTuTu نشان می دهد اسنپدراگون ۸۲۰ با کسب امتیاز ۱۳۶۳۸۳ قوی ترین پردازنده ی به کار رفته در گوشی های هوشمند می باشد،آخرین نسل از پزدازنده های کوالکام موفق شد تا پردازنده ی A9 اپل را که توانسته بود  امتیاز ۱۳۲۶۵۷ را کسب کند کنار بزند و به این ترتیب در صدر جدول خودنمایی می کند،بعد از A9 اپل و در رده ی سوم پردازنده ی اکسینوس ۸۸۹۰ را می بینیم که از آن در ساخت گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج استفاده شده است،گفتنی است که اکسینوس ۸۸۹۰ موفق به کسب امتیاز ۱۲۹۸۶۵ شده است،پس پردازنده ی سامسونگ و در رده ی چهارم پردازنده ی Kirin 950 قرار گرفته است که از آن در آخرین گوشی های هواوی سال جاری استفاده شده است و توانسته امتیاز ۹۲۷۴۶ را کسب نماید،در رده ی پنجم پردازنده ی اکسینوس ۷۴۲۰ را می بینیم که توانسته امتیاز۸۶۶۵۲ را از این بنچمارک کسب کند.

اسنپدراگون ۸۱۰ همیشه گرم را به خاطر دارید؟این پردازنده دچار مشکل گرمایی بود و سال گذشته جنجال هایی را به همراه آورد،به هر حال اسنپدراگون ۸۱۰ با کسب امتیاز ۸۱۰۴۹ توانست پس از اکسینوس ۷۴۲۰ در رده ی ششم بایستاد،اسنپدراگون ۶۵۲ امتیاز ۷۹۶۳۶ را کسب کرد و رتبه ی هفتم را به خود اختصاص داد،پردازنده های A8 اپل،اسنپدراگون ۶۵۰ و اسنپدراگون ۸۰۸ به ترتیب با کسب امتیاز های ۷۹۱۰۰ و ۷۸۹۷۹ و ۶۸۵۰۵ در رده های هشتم الی دهم قرار گرفتند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.