رنگ آیفون ۶s مورد علاقه شما چیست؟

0
آیفون 6S با LTE سریع تر خواهد شد

درست پیش از این که آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس عرضه شوند، سایت phonearena یک نظر سنجی انجام داد تا مشخص کند که محبوب ترین رنگ آیفون های جدید کدام است. همانطور که می دانید آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس بر خلاف آیفون ۶ که در سال گذشته عرضه شد، در چهار رنگ ارائه شدند: سیلور، طوسی، گلد و رزگلد که برای اولین بار اضافه شده است.

آن طور که نتیجه نظر سنجی این سایت نشان می دهد، رنگ طوسی با حدود نصف آرا ( ۴۹.۶۱ درصد ) محبوب ترین رنگ از میان کسانی که در این نظرسنجی شرکت کرده بودند، بود و  رنگ رزگلد با ۱۹.۵۱ درصد آرا در رتبه بعدی قرار داشت که در ایالات متحده بسیار محبوب شده. بعد از آن گلد با ۱۷.۲۳ درصد آرا در رتبه سوم و در نهایت سیلور با ۱۳.۲۶ درصد آرا به نظر می رسد که حداقل محبوبیت را دارد.

در اولین هفته از عرضه گوشی آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس، اپل بیش از ۱۳ میلیون دستگاه ( در همه رنگ ها ) فروخته است که این یک رکورد تازه برای کاپرتینو به حساب می آید. در حالی که در مدت مشابه آیفون ۶ ، ده میلیون دستگاه به فروش رسید.

آیا شما هم قصد دارید به جمع دارندگان آیفون ۶ اس بپیوندید؟؟ رنگ مورد علاقه شما چیست؟؟

aaa

منبع: phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.