طراحی سایت اینتن

ماجرای سکه ثامن چیست؟ آیا سکه ثامن ورشکست شده است؟

0
ماجرای سکه ثامن چیست؟ آیا سکه ثامن ورشکست شده است؟
به این پست امتیاز دهید

ماجرای سکه ثامن چیست؟ آیا سکه ثامن ورشکست شده است؟  سکه ثامن با صدور اعلامیه به صورت رسمی اعلام ورشکستگی کرده است. سکه ثامن به عنوان دروازه تجارت الکترونیک و خرید و فروش آنلاین سکه و طلا بوده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از زوم تک، در تاریخ 27 شهریور ماه 1397 (امروز) سایت سکه ثامن اطلاعیه را صادر نموده و در آن ورشکستگی خودش را اعلام کرده است.

اعلام ورشکستگی سکه ثامن

«به اطلاع می‌رساند بنا به استفاده کاربران و تریدرها از ربات‌های غیرمجاز و همچنین کارمند ثامن که به نام شوهر خود معامله می‌کرد به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان و………به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان و سودهای غیر متعارف کاربران که به وسیله ربات‌ها و اتو رفرش استفاده شده است، به اطلاع می‌رساند سکه ثامن ورشکستگی خود را اعلام می‌نماید و از امروز فقط کاربران می‌توانند پول‌های خود را بدون دریافت سودهای غیر متعارف را ثبت درخواست نمایند. کاربران امروز مهلت دارند موجودی خود را به فروش رسانده و درخواست واریز نمایند.»

با توجه به اینکه قبل از این اقداماتی از سوی رئیس اتحادیه طلا و جواهر برای صدور دستور پملب شرکت تجارت الکترونیک با عنوان سکه ثامن و همچنین پیگیریهای قانونی برای فروشنده طلا و جواهرات در فضای مجازی صورت گرفته بود؛ رئیس پلیس فتای تهران بزرگ هم از تحقیقات اولیه در خصوص بررسی این پرونده( پرونده سکه ثامن) خبر داده و اینگونه تاکید می کند که افرادی که به عنوان شاکیان پرونده سکه ثامن هستند باید برای بررسی طرح شکایت خود و همچنین پیگیری های لازم به دادسرای جرایم رایانه ی رفته تا  برای این پرونده با احضار گردانندگان سایت ، تعین و تکلیفهای لازم صورت بگیرد.

با توجه به آن چه که رئیس اتحادیه طلا و جواهر می گوید: هیچ گونه مجوزی برای فعالیت ثامن از سوی اتحادیه وجود ندارد و هم اکنون هم برای فعالیت اجازه ندارد. اما این طور که به نظر می آید در حال حاضر این واحد در فضای مجازی فعالیت می کند اما اجازه هیچ نوع معامله ی را از سوی اتحادیه ندارد و کارکرد این شرکت هم ممنوع به شمار می رود.

اعلام ورشکستگی

سکه ثامن

با خبر ورشکستگی سکه ثامن بسیاری از سرمایه گذاران آن دچار نگرانی ها و سردرگمی های شده اند و به این فکر می کنند که سرانجام سرمایه آن چه می شود؟ بسیاری هم بدون اتلاف وقت به شکایت پرداخته اند و به کلانتریهای مختلف مراجعه کرده اند…

امروز یکی از خبرهای داغ که نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد اعلام ورشکستگی سکه ثامن بود که سر تیتر بسیاری از رسانه های خبری قرار گرفت.

این شرکت در زمینه خرید و فروش سکه های طلا به صورت اینترنتی در حال فعالیت است و فعالیت آن با نماد اعتماد و نماد وزارت ارشاد بوده است ولی حالا با حذف این نماد، شایعه های زیادی در خصوص تقلبی بودن آن نیز مطرح شده است و بازار این دسته شایعات برای سکه ثامن داغ شده است که طبیعی است تا نگرانی های به سرمایه گذاران در این شرکت تجارت الکترونیک و همچنین کاربران وارد شود.

مدیریت ثامن به شایعه ها در خصوص رفتن وی به دوبی اینگونه اعلام کرده است که در ایران به سر می برد و برای سرمایه واریزی آن ها جای هیچ نگرانی وجود نداشته و همچنین به کاربران اعلام کرده است که در خصوص سرمایه شان و موجودی شان نگرانی های نداشته باشند.

ماجرای سکه ثامن چیست؟ آیا سکه ثامن ورشکست شده است؟ لازم است در خصوص ورشکستگی شرکتهای با تجار این موضوع را بدانید که اعلام به صورت شفاهی تنها کافی نیست و این امر حتما باید به وسیله ی حکم دادگاهی اعلام شود تا موضوع ثابت گردد.

با زوم تک همراه شوید…

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.