شیوه طراحی سنتی وب سایت به ضرر مشتری است

0
شیوه طراحی سنتی وب سایت به ضرر مشتری است

«چه طور باید به یک شرکت طراحی وب سایت اطمینان کنم؟ اگر پول را پرداخت کنم چه تضمینی هست که کیفیت وبسایتی که طراحی می کنند رضایت من را تامین کند؟ چه طور مطمئن باشم که خدمات پشتیبانی مناسبی دریافت می کنم؟ چه تضمینی هست که بعد از تحویل پروژه کسی پاسخگوی ما باشد؟»

اشتباه نکنید، متن بالا دلنوشته یک مشتری طراحی سایت نیست، این متن معرفی خدمات یک شرکت طراحی وب سایت است! همین معارفه نامتعارف زمینه ساز مصاحبه ای شد با علی ملکی، مدیریت «راهکارها».

 

چه ویژگی متمایزی در خدمات «راهکارها» وجود دارد که ادعا می کنید راهکاری است برای پاسخ به ترس ها و دغدغه های مشتریان؟

شاید اصلی ترین تفاوت راهکارهای ما با شیوه های سنتی رایج در طراحی وب سایت نوع رویکرد ما در ارائه خدماتمان است. ما به مقوله طراحی سایت به شکل یک پروژه کوتاه مدت نگاه نمی کنیم که نیازی را دریافت کرده، وب سایتی را طراحی کنیم و پروژه را تمام شده بدانیم. ما طراحی سایت را در قالب سرویس و با مدل SaaS ارائه می کنیم که مزایای زیادی برای مشتری نهایی ایجاد می کند. «راهکارها» ارائه کننده سامانه تحت وب طراحی شده توسط «دنانت» است و با اتکا به قدرت این سامانه، وب سایت های مشتریان ما به طور مستمر و همگام با آخرین فناوری های روز دنیا از لحاظ نرم افزاری و زیرساختی، بدون دریافت هزینه مجزا به روز می شوند.

این به روزرسانی چه مزیتی برای مشتریان شما دارد ؟

در شیوه طراحی سنتی وب سایت پس از اتمام طراحی وب سایت گروه طراح آن را توسعه نمی دهند. به این ترتیب با رشد چشمگیری که دنیای نرم افزار دارد و ظهور دستگاه ها و نرم افزارهای جدید، وب سایت رفته رفته قدیمی می شود و برای مدیر سایت و مخاطبان ایجاد زحمت و مشکل می کند. گوگل هم روی خوشی به فناوری های قدیمی شده نشان نمی دهد و رتبه وب سایت در موتورهای جستجو هم پایین تر می آید. این سیکل منفی تا جایی ادامه می یابد که مشتری مجبور به بازطراحی سایت قدیمی خود می شود اما در خدمات «راهکارها» و با مدل SaaS، مشتری همواره لذت بهره برداری از آخرین دستاوردهای روز دنیای نرم افزار را تجربه می کند. به همین دلیل شیوه طراحی سنتی وب سایت به ضرر مشتری است. مدل خدماتی که مشتریان ما دریافت می کنند مانند بهره برداری از یک دپارتمان فعال توسعه وب درون سازمانی است، کاری که در وب سایت های بسیار موفقی مانند دیجی کالا انجام می شود. در واقع واحد تحقیق و توسعه «دنانت» آخرین تغییر و تحولات دنیای نرم افزار را رصد می کند و وب سایت تمام مشتریان همواره و بدون دریافت هزینه اضافه به روز می شود. این به روزرسانی محدود به زمان نیست و همگام با رشد دنیای نرم افزار به پیش می رود.

چه ضمانتی وجود دارد که ادعای شما تامین کننده نیاز و رضایت مشتری باشد؟

فکر می کنم هیچ تضمینی بالاتر از نظر خود مشتریان نباشد. ما به کیفیت خدمات خود ایمان داریم و مشتریان ما بعد از دریافت وب سایت نهایی خود ۱۴ روز فرصت دارند تا وب سایت طراحی شده را به طور کامل تست نمایند و در طی این ۱۴ روز از ضمانت ۱۰۰ درصدی بازگشت وجه برخوردار هستند. مشتریان می توانند در صورت هر گونه عدم رضایتی از کیفیت سامانه و وب سایت طراحی شده، وجه خود را تمام و کمال و بدون هیچ پیش شرط و محدودیتی پس بگیرند.

«سامانه دنانت» چه تمایزی با سامانه های مشابه دارد؟

این سامانه همان قدر که همگام با تکنولوژی های روز دنیا توسعه داده شده است به نیازهای بومی کاربران نیز توجه ویژه ای داشته است، در واقع این سامانه ترجمه یا کپی هیچ سامانه دیگری نیست، بلکه خشت به خشت آن با دید جهانی و منطبق با نیازهای جامعه خودمان توسعه داده شده و می شود.

مهم تر از هر چیز دیگری قابلیت و انعطاف این سامانه برای توسعه پذیری بر اساس نیاز مشتری است. مشتری مجبور نیست امروز به فکر نیازهای آینده خود باشد، به طور مثال می تواند کار خود را با یک وب سایت اطلاع رسانی شروع کند و در آینده هر وقت که نیاز واقعی داشت به وب سایت خود فروشگاه یا باشگاه مشتریان اضافه کند. این مورد صرفه جویی زیادی در هزینه مشتریان ایجاد می کند.

علاوه بر این با مدل SaaS تمام هزینه های مربوط به وب سایت مجتمع و یکپارچه می شوند، یعنی هزینه های مجزایی برای خدمات هاستینگ، نگهداری و به روزرسانی نرم افزاری از مشتریان دریافت نمی شود و مشتری از ابتدا قیمت نهایی ای که باید بپردازد را می داند.

و کلام آخر؟

از مخاطبان شما دعوت می کنم که حتما خدمات «راهکارها» برای طراحی سایت را بررسی کنند. همچنین می توانند از آموزش های رایگان «آکادمی راهکارها» برای توسعه کسب و کار خودشان نهایت استفاده را ببرند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.