سیستم عامل WatchOS 2 برای اپل واچ در دسترس قرار گرفت

0
watchos-2-is-finally-available-for-apple-watch

اپل طی آخرین کنفرانس خود اعلام کرد که به زودی سیستم عامل اپل واچ خود را به روز خواهد کرد. این آپدیت کمی به تاخیر انجامید چرا که در هفته ی گذشته به دلیل وجود باگ های احتمالی عرضه آن لغو شد ، اما بالاخره شب گذشته این آپدیت منتشر شد و در حال حاضر دارندگان اپل واچ میتوانند ساعت خود را به روز کنند.

سیستم عامل WatchOS 2 برای اپل واچ در دسترس قرار گرفت

این آپدیت ویژگی های جدید را با خود به ارمغن آورده است ؛ از جمله امکانات افزوده شده میتوان از واچ فیس جدید و پشتبانی از نرم افزار های غیر اپلی یاد کرد.

برای آپدیت به ورژن جدید ، ساعت به خودی خود نمیتواند این کار را انجام دهد چرا که اپل واچ ابتدا باید آیفون جفت شود و سپس با مراجعه به اپلیکیشن مربوطه در آیفون میتوان این به روز رسانی را انجام داد.

یکی دیگر از ویژگی های جدیدی که به اپل واچ اضافه شده قابلیت ضد سرقت بودن آن است. با وجود ویژگی Activation Lock ، اپل واچ هایی که به سرقت برده میشوند را نمیتوان پس از یک ریست مورد استفاده قرار داد چرا که برای بازشدن قفل این ساعت به آیفونی که با آن جفت شده نیاز است.

نظر شما در مورد محصولات هوشمند دیگر اپل چی هست ؟

منبع : gizmodo

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.