اپل واچ در سه ماهه اخیر ، ۳.۶ میلیون دستگاه فروش داشت

0
اپل واچ در سه ماهه اخیر ، 3.6 میلیون دستگاه فروش داشت

اپل هنوز رسما هیچ گفته ای راجب به میزان فروش اپل واچ از زمان عرضه اش منتشر نکرده است ، اما با این حال اخباری وجود دارند که از میزان فروش این گجت پر سر و صدا میگویند.

اپل واچ  در سه ماهه اخیر ، ۳.۶ میلیون دستگاه فروش داشت

با توجه به یک گزارش تحقیقاتی اخیر توسط  IDC ، اپل واچ توانسته است که در سه ماهه اخیر فروشی حدود ۳.۶ میلیون دستگاه را تجربه کند .

اگر این آمار ارقام گفته شده ، صحیح باشند اپل در سه ماه دوم ، توانسته است  جایگاه دومی را برای فروش گجت های پوشیدنی ثبت کند؛ چرا که در وهله ی اول فیت بیت توانسته است در همین مقدار زمان ، فروشی کمی بالاتر نزدیک به ۴.۴ میلیون واحد را انجام دهد.

مدیر عامل اپل ، تیم کوک به تازگی طی بیانیه ای شگفت آور اعلام کرده بود که فروش اپل واچ از حد انتظار و پیش بینی های ما بسیار تجاوز کرده ؛ او همچنین گفته بود که فروش اپل واچ بسیار بیشتر از آیفون و آی پد های جدید در مدت زمان مشابه بوده است.

اما برای دریافت جزئیات بیشتر و همچنین بدون شک وشبه به کمی زمان نیاز است تا شرکت اپل این آمار ها را به صورت رسمی اعلام کند ، تا مشخص شود آیا اپل واچ توانسته موفق شود یا خیر. با گزارش شدن اطلاعات رسمی ما به شما اطلاع خواهیم داد.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.