ترسناک ترین پل معلق جهان که شهامت هر عابری را به چالش می کشد

0
ترسناک ترین پل معلق جهان

کسانی که ترس از ارتفاع دارند احتمالا فقط با دیدن عکسهای این پل به وحشت خواهند افتاد ،پل Zhangjiajie Grand Canyon Glass Bridge نوعی پل معلق است که جنس کف آن شیشه ایست بدین معنی که وقتی عابر در حال عبور از آن است می تواند ارتفاع آن از سطح زمین را با چشم ببیند.

ترسناک ترین پل معلق جهان

این پل که در پارک ملی Zhangjiajie Grand Canyon قرار گرفته است ۳۰۰ متر از سطح زمین ارتفاع دارد و واقعا عبور از آن برای هر کسی شدنی نیست ، این پل ترسناک قرار بوده است تا در ماه May افتتاح شود اما به دلیل مسائل فنی تاریخ گشایش و افتتاح آن مقداری به عقب رفته است و بنا به گزارش مدیر قسمت توریسم و گردشگری این پارک ملی قرار است تا در ماه جولای سال میلادی جاری به بهره برداری برسد ، معمار اصلی این سازه ی غول آسا اسرائیلی و نامش هایم دوتان می باشد ، این پل در دره ای بین دو کوه ساخته شده که فضای ۴۳۰ متری بین این دو کوه را در بر می گیرد ، شاید خیلی باریک به نظر برسد اما ، این پل در واقع ۶ متر عرض دارد و همانطور که پیش تر اشاره کردیم ۳۰۰ متر از کف دره ارتفاع دارد ، توریست های شجاع و هیجان طلب قطعا از این پل استقبال خواهند کرد و به منظور هیجان بیشتر سازندگان سکوی پرتاب بانجی جامپینگی را بر روی آن ساخته اند تا کسانی که می خواهند تجربه ی سقوط از ارتفاع ۳۰۰ متری را تجربه کنند بتوانند از آن استفاده کنند.

ترسناک ترین پل معلق جهانانتظار داشتید تا اینجا پست به این  مهیجی تموم بشه ؟ نه هنوز ادامه داره ! در ادامه این پست ویدئویی از این شاهکار بشری رو مشاهده خواهیم کرد برای اینکه وحشت این پل جذاب رو تجربه کنید در تماشای این ویدئو با ما همراه باشید .

ویدئویی از پل شاهکار Zhangjiajie Grand Canyon

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.