عضویت در کانال تلگرام زوم تک

فولکس واگن گلف GTI اسپرت معرفی شد

۰

شرکت فولکس واگن چندی پیش یک نسخه ی جدید را از خودرو گلف GTI خود معرفی نمود. خودرو معرفی شده کمی حس و حال خشن به خود گرفته بود و مراتب سریع تر شده بود. این خودرو گلف GTI اسپرت نام داشت که به مناسبت جشن چهل سالگی گلف GTI معرفی شد.

فولکس واگن قدیمی ترین خودرو شاهکار

فولکس قصد داشت در جشن ۴۰ سالگی خودرو گلف ، یک محصول جدید را معرفی کند تا جوان پسند تر باشد. به همین دلیل این شرکت ، گلف GTI را در نسخه ی اسپرت معرفی نمود تا افرادی که به قدرت بیشتر علاقه دارند را راضی کند.

گلف جدید میتواند صفر تا صد را در زمان فقط ۵.۹ ثانیه طی کند که در مدل DSG آن ، زمانش به ۶ ثانیه افزایش پیدا میکند.

در نسخه ی جدید گلف فولکس به مناسبت جشن ۴۰ سالگی این خودرو تنها به آن قدرت بیشتر نداده است. چرا که در زمینه طراحی ، تجهیزات و عملکرد آیرودینامیکی هم پیش رفتی هایی را داشته است. با توجه به توان خروجی بیشتر به گونه ای طراحی شده است تا نیروی رو به پایین بیشتری هم تولید کند ؛ در کل میتوان گفت که فولکس در نسخه ی اسپورت شده ی گلف آن را پویا تر ساخته است.

گلف GTI اسپرت رنگی به جز سفید رنگی و در تضاد با آن هم دارد چرا که سقف آن تماما مشکی است. طراحان در این خوردو تغییرات زیادی انجام داده اند. سپر جلو ، رکاب های جانبی ، دیفیوز عقب ، سقف آن و چرخ های اسپورت گزینه هایی بودند که در آن تغییر کرده اند.

ویژگی دیگر آن موتور ۲.۰ لیتری است که ۲۶۱ اسب بخار تولید میکند و با وجود ویژگی تقویتی میتواند تا ۲۸۴ اسب بخار افزایش پیدا کند.

راستی اگر علاقه زیادی به حوزه خودرو دارید پیشنهاد میکنم بخش اخبار خودرو و قیمت خودرو رو هم دنبال کنید.

منبع : geeky-gadgets

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.